Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemupē notiks atpūtas pasākums "ma-DARA"

Sestdien, 18. augustā, no pulksten 13 Ziemupes jūrmalā jau septīto reizi notiks atpūtas pasākums “ma-DARA”.

“DziesmoTAVĀ” uzstāsies Katlkalna folkloras kopa “Rāmupe”, grupa “Lata Donga”, Ceraukstes folkloras kopa “Laukam pāri”, Bārtas etnogrāfiskais ansamblis un citi. Viesosies arī ciemiņi no Lietuvas – Kurtovēnu folkloras kopa “Kurtuove”, folkloras ansamblis “Žaisa” (Kauņa), sieviešu vokālais ansamblis “Melodija” (Klaipēda).

Pēcpusdienā būs notikumu cikls “Tējnīca”, kur satiksies dzejnieki un dziesminieki. Šogad piedalīsies Maija Laukmane, Jana Egle, Jānis Rūcis, Gunta Šnipke, Agrita Draguna, Laura un Dzintars Vītoli, Austras bērni, Ipstens Kūns un citi.

Paralēli notiks tirdziņš un prasmju MĪTAVA. Programmā būs arī pašaizsardzības paņēmienu treniņš kopā ar Pāvelu Seredu un Iļju Kukļevu. Viņi ir Baltijas un Latvijas čempioni cīņas sportā “Pankrations” (cīņas bez noteikumiem). 

Darbosies “Pūķspārna vasaras skola”, būs ikgadējais rituāls ar Saules pavadīšanu jūrā – dalībnieku sadziedāšanos jūras krastā, pirmuguns iegūšanu, ko pēc tam izmantos kopīgi veiktajā Uguns iekuršanas rituālā. Tajā piedalīsies ritma grupa “Transcendentālē”.

Ieeja atpūtas pasākumā – brīva.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā