Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgales pagasta svētku noslēgumā būs balle kopā ar grupu "Sienāži"

Sestdien, 18. augustā, no pulksten 10 līdz 13 Vērgales centrā ar strītbola turnīru sāksies Vērgales pagasta svētki “Vērgalei 765!”.

No pulksten 10 līdz 18 bērniem izklaides aktivitātes ar “Priekatrakciju” komandu. No pulksten 14 līdz 17 radošā darbnīca – ādas aksesuāru izgatavošana.

No pulksten 12 līdz 15 muzikāls sveiciens – Saldus akordeonistu ansamblis “Akords”. Būs mazo vērgalnieku sveikšana, sālsmaizes svētki jaunajai Veselības mājai, vidējās paaudzes deju kolektīva “Vērgalīte” prezentēs jauno Rucavas tērpu. Varēs ierakstīt vēstījumu Tautas saimes grāmatā, vērgalnieku spēks caur mazi, medu un pienu (degustācija), Aivars un draugi cienās ar zupu.

No pulksten 14.30 līdz 17 – komandu sacensības ar nopietnu un nenopietnu piesitienu.

Pulksten 17 – sakoptāko sētu saimnieku godināšana, teātra izrāde “Lielais loms” ar Rīgas aktieru piedalīšanos.

No pulksten 21.30 līdz 3 – zaļumballe kopā ar grupu “Sienāži”.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā