Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērgales bērnudārzā “Kastanītis” vecāki izmanto iespēju pavērot mācību procesu

Vērgales pirmsskolas izglītības iestādē “Kastanītis” norisinājās Atvērto durvju dienas. Tas nozīmē, ka vecākiem bija iespēja pirmo dienas pusi – nodarbību laiku – vērot, kā viņu mazuļiem veicas bērnudārza gaitās. Gan iestādes vadītāja, gan sastaptie vecāki atzina, ka tā ir lieliska iespēja paskatīties, kāda tad ir bērnu un viņu skolotāju ikdiena, un novērtēt savas atvases iesaisti mācību procesā.

“Kursas Laiks” bērnudārzā “Kastanītis” viesojās ceturtdienas, 14. februāra, rītā. Visās grupās norisinājās nodarbības atbilstoši mācību plānam. Kādā – aplicēšana, citā – lasīšana, savukārt vecākie bērni, izmantojot interaktīvo tāfeli, risināja dažādus uzdevumus. Pēc iestādes vadītājas Lienas Ernstsones teiktā, tas bijis viens no viņas galvenajiem uzstādījumiem – šajā dienā parādīt ikdienišķo, ierasto vidi, nevis veidot kādas īpašas, speciāli šai dienai sagatavotas nodarbes.

“Gribējām, lai nav teātris, lai ir kā ikdienā,” uzsver vadītāja. Viņasprāt, vecākiem ir svarīgi redzēt, kā ris ikdienas mācību darbs un cik labi bērns ar to tiek galā. Ceturtdienas rītā vērot atklātās nodarbības bija pieteikušies vien daži vecāki.

Plašāk par Atvērto durvju dienām "Kastanītī" lasiet "Kursas Laika" 21. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā