Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var iegādāties Pāvilostas novada kalendāru

Pāvilostas Tūrisma informācijas centrs izdevis trešo novada kalendāru, kas tapis no novadnieku iesūtītām fotogrāfijām, piektdien, 13. decembrī, raksta "Kursas Laiks".

"Šogad atsaucība fotokonkursam bija liela un tajā piedalījās 18 dalībnieki ar 144 fotogrāfijām," pastāsta Pāvilostas novada Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Marita Kurčanova. Kalendāra noformējumā izmantotas novadam raksturīgo pasākumu bildes, dabasskati, kas iesūtīti fotokonkursā "Pāvilostas novads 2013". Tāpat kalendārā atzīmēti nākamā gada novada lielākie pasākumi un to norises vietas. "Cilvēki gaida kalendāru, patīk, jo savs," vērtē M. Kurčanova.

Kalendārs izdots 150 eksemplāros un ir iegādājams Pāvilostas TIC, Sakas, Ziemupes un Saraiķu bibliotēkās, kā arī Vērgales pagasta pārvaldē. Viena kalendāra cena Ls 2.53.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā