Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ivetas Vējones kundze piektdien, 10. maijā, reģionālajā darba vizītē apmeklēs Pāvilostas novadu.
Valsts prezidentam, tiekoties ar Pāvilostas novada domes priekšsēdētāju Uldi Kristapsonu un novada domes deputātiem, paredzēts pārrunāt aktuālos jautājumus pašvaldībā. Plānots apmeklēt arī Pāvilostas ostu un Pāvilostas novadpētniecības muzeju, kā arī prezidents viesosies arī Pāvilostas vidusskolā, kur notiks tikšanās ar skolēniem un pedagogiem. Savukārt Pāvilostas Simtgades parkā notiks Valsts prezidenta un Ivetas Vējones kundzes svinīga ozola stādīšana. Lai pārrunātu novadā svarīgāko uzņēmējdarbībā, Valsts prezidentam paredzēts apmeklēt lielāko Pāvilostas pilsētas uzņēmumu SIA “N-stars” un tikšanās ar Pāvilostas mazo uzņēmēju Dzintaru Zamarīti. Savukārt darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents un Ivetas Vējones kundze klātienē iepazīsies ar Sociālas rehabilitācijas un izziņas centra cilvēkiem ar invaliditāti “Dvēseles veldzes dārzs” darbību Ziemupē, vēstīts Pāvilostas novada mājaslapā.
Ivetas Vējones kundze Pāvilostā apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādi “Dzintariņš”, ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestādi (pansionātu) “Cilvēks cilvēkam”, kā arī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolu.
Valsts prezidenta darba kārtība vizītes laikā Pāvilostā
11.10 Valsts prezidenta tikšanās ar Pāvilostas novada domes deputātiem
Dzintaru iela 73, Pāvilosta
Pēc tikšanās kopīgs foto
12.00 Valsts prezidenta un Ivetas Vējones kundzes svinīga ozola stādīšana Pāvilostas Simtgades parkā
12.20 Pāvilostas vidusskolas apmeklējums, tikšanās ar skolēniem un pedagogiem
kora un tautas deju kolektīvu priekšnesumi, direktores uzruna, Valsts prezidenta uzruna, skolas bibliotēkas un izstādes apskate un kopīgs foto uz skolas kāpnēm
14.10 Pāvilostas novadpētniecības muzeja apmeklējums
15.10 Pāvilostas ostas apskate
15.15 Uzņēmuma “N-stars” apmeklējums
15.45 Tikšanās ar Pāvilostas mazo uzņēmēju Dzintaru Zamarīti
17.00 Sociālas rehabilitācijas un izziņas centra cilvēkiem ar invaliditāti “Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē apmeklējums
Ivetas Vējones kundzes darba kārtība vizītes laikā Pāvilostā
11.10 Pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” apmeklējums
12.20 Ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas iestādes (pansionāta) apmeklējums
15.05 Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas apmeklējums
Mūzikas nodaļas apskate un muzikāls priekšnesums, mākslas skolas telpu apskate, praktiskā nodarbība – dzintara slīpēšana.
iglali
Lielisks notikums paredzams!
pirms 7 mēnešiem, 2019.05.08 08:40Paldies par maģiska līmeņa pasākumu, kas notiks Pāvilostā !
Vai tad netika darīts viss iespējamais, lai LR prezidents R.Vējonis & Co nekad neierastos Pāvilostā?
Pilsēta tomēr ir PĀVILOSTAS TRIJSTŪRA centrā un te viss notiek digitalizēti Zvaigžņu Karu līmenī.
Konspiroloģijas viena no teorijām vēsta, ka Pāvilosta ir Slepens Citplanētiešu - "marsiešu" centrs.
PSRS laikā dīvaini NLO atlidoja un aizdedzināja armijai pat Pretgaisa aizsradzības Raķešu bāzi.
Raimonds Vējonis un Iveta Vējone, sakarā ar šo vizīti, izvirzās Pasaules politikas priekšplānā.
Viņu vizīte Pāvilostā ir, patiesi, neticams notikums, jo turpina uzvarēt latviešu Miera iniciatīvas.
P.s.
Neaizmirsīsim, ka PSRS turpina pastāvēt, lai gan notika Jeļcina organizētais apvērsums, sākās Pilsonu karš un Padomju valsts, protams, izlaupīšana, ko organizē jeļciniešu komanda, kuras aktivitātes Latvijas vēsturē kādreiz tika dēvēta par bermontiādi, tamdēļ Rīgas pils liktais uzsvars uz izglītības iestāžu apmeklēšanu Pāvilostā ir laba lieta, jo pat Dzintars Zamarītis taču vada savu brīvamatniecības skolu, mācīdams tautu zivis kūpināt, tā kā LR Valsts prezidents taču nedosies pie viņa tikai zivitņas uzkost, bet arī daudz ko iemācīsies jaunu un nezināmu, tikai vietējai etnogrāfijai raksturīgu.
Atliek vien novēlēt, lai viss izdodas labi un veiksmīgi !
iglali
"zivitņas" = "zivtiņas" - kļūdas labojums tekstā.
pirms 7 mēnešiem, 2019.05.08 08:51iglali
Paskaidrojums par "PĀVILOSTAS TRIJSTŪRI".
pirms 7 mēnešiem, 2019.05.08 08:583 pilsētu distrikti: 1)Kuldīga + 2)Ventspils + 3)Liepāja un Būtiņciems - Būtiņģe, kas Lietuvā, urbanizējas.
Angļu valodā prezentācija skat. - https://www.slideshare.net/iglali/pavilosta-3-angles-philosophy !
IP
Kažis laikam sagājis sviestā.
pirms 7 mēnešiem, 2019.05.08 20:24Precizējums ==> IP
Sviests sagāja pilnīgā Kažī! ;)
pirms 7 mēnešiem, 2019.05.10 15:39