Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Upesmuižas estrādē uzstādīs novērošanas kameras

Pāvilostas Upesmuižas estrāde jau piedzīvojusi savu pirmo balli pēc atklāšanas Zvejnieksvētkos. Šobrīd tā atkal sagaidījusi būvniekus,

"Par estrādi saņemtas labas atsauksmes no vietējiem, no Zvejnieksvētku apmeklētājiem, un man arī patīk," atklāj Pāvilostas novada domes projektu koordinatore Vizma Ģēģere. Upesmuižas estrādes rekonstrukcijai bija jābeidzas 5. jūlijā, bet tā tika pabeigta pāris dienas vēlāk. Pirmajā kārtā estrāde tika nojaukta un būvēta no jauna, jo pēc būvkonstruktora un arhitekta atzinuma vienkārša rekonstrukcija nedos vēlamo rezultātu ilgtermiņā. Darbi notika pēc SIA "Joms" tehniskā projekta, un tos veica vietējais uzņēmums SIA "Kurzemes ceļinieks un būvnieks". Viņi to veica par 62 928,20 latiem bez PVN.

Aprīļa vidū "Leader" programmā projektu koordinatore iesniedza arī projektu 2. kārtai, kas apstiprināts, un darbi jau sākušies. "Arī šoreiz darbus veiks "Kurzemes ceļinieks un būvnieks", jo neviens cits nebija pieteicies," atklāj V. Ģēģere. Otrās kārtas darbi: tehniskā projekta izstrāde Upesmuižas parka labiekārtošanai un estrādes rekonstrukcijas pabeigšana. Pāvilostnieki parkā grib atjaunot vecās kāpnes, soliņus, celiņus, izlikt informācijas zīmes, atjaunot tiltu pār Saku un izveidot āra tualetes. "Pieaicināsim arī dendrologu, lai izvērtē, kuri koki ir jāzāģē. Protams, būs pretinieki, bet no tā mēs nevaram izvairīties," norāda projekta koordinatore. Nākotnē viņa vēl vēlētos parkā redzēt vecās pils maketu un koka skulptūras.

Šobrīd estrādē tiek veikti apdares darbi, ievilkts ūdensvads un kanalizācija. "Uzstādīsim arī četras novērošanas kameras, lai būtu droši, ka varam pārraudzīt, kas tur notiek," teic V. Ģēģere.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā