Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tapis kalendārs "Pāvilostas novads 2014"

Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrā iespējams iegādāties jaunos kalendārus "Pāvilostas novads 2014", informē Pāvilostas novada TIC vadītājas pienākumu izpildītāja Marita Kurčanova.

Viena kalendāra cena ir Ls 2.53.

Kā portālam pastāsta M. Kurčanova, fotogrāfijas kalendāram tika ņemtas no Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra rīkotā fotokonkursa “Pāvilostas novads 2013.gadā” dalībnieku iesūtītajām fotogrāfijām, kā arī no Pāvilostas novada TIC bilžu arhīva un Pāvilostas novada mājaslapas bilžu arhīva. Fotokonkursā šogad piedalījās 18 dalībnieku, kopumā iesūtot 244 fotogrāfijas.

Izmantoto fotogrāfiju autoru vārdi un uzvārdi ir uzdrukāti uz kalendāra pēdējā vāka.

Kalendārus ir iespējams iegādāties arī Vērgales pagasta pārvaldē, Sakas bibliotēkā, Ziemupes bibliotēkā, Saraiķu bibliotēkā.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā