Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinēs Vērgales pagasta svētkus

Piektdien, 12. augustā, pulksten 19 Vērgales kultūras namā Vērgales pagasta svētki “Vērgale – Tev pieder mana sirds!” sāksies ar komponista Raimonda Paula 80 gadu jubilejai veltīto mūziklu “Laternu stundā”.

Piedalīsies Rīgas Zelta koris, īpašie viesi būs Rūta Dūduma, Agnese Rakovska un Juris Jope, vēstīts Pāvilostas novada mājaslapā.

Sestdien, 13. augustā, pulksten 5.45 pagasta centrā pie informācijas dēļa pretim katlu mājai būs pulcēšanās uz svētku pludiņmakšķerēšanas sacensībām “Vērgales loms”. Tās notiks no pulksten 6 līdz 9.

No pulksten 9 līdz 12 centrā mājražotāju, zemnieku un amatnieku izstrādājumu Svētku tirdziņš, šķirnes trušu izstāde – pārdošana, radošās darbnīcas bērniem, piepūšamā atrakcija. Pulksten 10 muzikālu sveicienu dāvinās Nora un Ojārs. No pulksten 10 līdz 12 SIA “Brīnumu kalēji” piedāvājums no Salacgrīvas: “Hokejbols”, “Lidojošo šķīvīšu bums” un “Lielā domino spēle”.

No pulksten 10 līdz 11 parkā izjāde ar mazajiem zirdziņiem. No pulksten 12 līdz 13 muižas ēstuvē pusdienas “Gardi gan!”. No pulksten 13 līdz 14 –  velo, moto un auto parāde. Visiem, kuriem ir kāds braucamais, jāpulcējas laukumā pretim veikaliem. No pulksten 14 līdz 17 – sportiskas aktivitātes : pavisam nopietni un pa jokam strītbols 3x3, šaušanas ar loku, šautriņu mešana, tautas bumba, makaronu vēršana un citas aktivitātes.

Pulksten 15.45 kultūras namā pašu jaunāko vērgalnieku svinīga sveikšana un Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jura Hirša koncerts “Brīnumi notiek”.

No pulksten 17 līdz 19 centra dīķī vizināšanās ar laivām, katamarānu un būs ūdens bumbas.
Pulksten 21 muižas laukumā sāksies zaļumballe kopā ar grupu “Brekšu pekši”.

 

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā