Svētdien Latvijas Ziemassvētku vecītis Rūķupē sāks jauno sezonu

Atklāšanas pasākums Ziemupes jūrmalā norisināsies 8. decembrī no pulksten 13, kad pie Rūķiem ciemosies Rūķu sens draugs – Aļaskas malamuts Mesis ar saviem draugiem no biedrības Canis Group Liepāja. Biedrības “Canis Group Liepāja” mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tāpēc šie suņi ir nokārtojuši terapijas suņa eksāmenus un kļuvuši par suņiem- kanisterapeitiem

Ziemassvētki Rūķupē ir lieliska vieta, kur atcerēties svētku patieso nozīmi un ļauties sirsnīgai kopā būšanai. Ciemos gaidīs ne tikai Ziemassvētku vecītis un Rūķi, bet arī ponijs Kriksis un trusēni Hips un Hops, kuri priecāsies par kādu veselīgu našķi – burkāniņu, kāpostiņu, ābolīti vai sakaltušu maizes riku. Būs iespēja izzināt Rūķupes vēsturi mītiskajā Rūķu takā, iemācīties ko jaunu un interesantu rūķotavās, kur savas prasmes rādīs un mācīs dažādi Rūķi. Varēs baudīt garšīgās un veselīgās Tējas Rūķa zāļu tējas un Rūķenes Kadiķogas smaržīgās piparkūkas, ļauties sarunām ar Ziemassvētku vecīti, aplūkot Lielo Vēstuļu skapi, ierakstīt savu vislabāko šī gada darbu Lielisko darbu grāmatā, apciemot jūru un vēl daudz ko citu, informē Rūķis Rakstītājs, Ziemassvētku vecīša preses sekretāre Daina Vanaga.

Ziemassvētku vecītis un Rūķi ciemos Rūķupē (Ziemupes jūrmalā) gaidīs līdz pat decembra beigām. Darba dienās un vakaros ciemos gaidīti kolektīvi, grupas un pulciņi, savukārt sestdienas, svētdienas un svētku dienas atvēlētas ģimenēm un draugu kompānijām.
Pieteikšanās ciemos un sīkāka informācija, zvanot Rūķim Plānotājam pa tālruni 29400470.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā