Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīdzinieki Iveta un Dagnis Ozoli pārceļas uz Pāvilostu, lai vērstu plašumā savu aizraušanos ar puķēm

Pāvilostas novada “Jauneglienēs” saimniekošanu uzsākuši Dagnis un Iveta Ozoli. Iepriekš laulātais pāris dzīvojis Rīgā, bet nolēmuši savu turpmāko dzīvi veidot Dagņa dzimtajā pusē. Tam par labu licis nosliekties arī mantojumā saņemtais zemes īpašums, kurā Iveta turpina darbošanos jau Rīgā izveidotajā SIA “VIP Dārzs”. Plānots, ka ar laiku īpašumā līdzās siltumnīcām un stādu laukumam taps arī ģimenes māja un Ozolu ģimene Pāvilostā iesakņosies uz palikšanu.

Iveta pastāsta, ka augusta izskaņā ar vīru svinēs 28 gadu kāzu jubileju. Jau kopdzīves sākumā pāris dzīvojis Pāvilostas pusē, taču tad, kad abu bērniem bijis jāuzsāk skolas gaitas, nolēmuši pārcelties uz Rīgu, kur Ivetai piederējusi liela māja, kurā vietas visiem pietiktu atliku likām. “Man vēl joprojām Rīgā ir liela māja ar visām ērtībām, tāpēc neviens nesaprot, ko mēs esam izdarījuši,” smejot teic pāvilostniece.

Iveta priecājas, ka, atnākot uz Pāvilostu un sākot vietējiem piedāvāt pašas audzētos stādus, izjutusi atbalstu. Īpašs prieks bijis par to, ka šogad SIA “VIP Dārzs” izraudzīts Pāvilostas apstādījumu nodrošināšanai. “Visas puķes ar ainavu arhitektu mēs jau novembrī saskaņojām. Pāvilostai bija 140 ga-di, un viņiem bija va-jadzīgs balti-pelēki-zaļais tonis, tāpēc speciāli tādas puķes tika izaudzētas,” stāsta dārzkope. Tas bijis liels atspaids SIA darbībai, taču, kā atzīst uzņēmēja, ikdienā visu laiku nākas domāt par to, kur realizēt preci, lai nodrošinātu tās apriti un iegūtu arī peļņu. “Vietējie atbalsta, bet, bez šaubām, te nav tāda apgrozījuma.”

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 18. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā