Pāvilostas osta pirmā Latvijā tikusi pie ceļamkrāna

Aktīvi iesaistoties dažādos projektos, Pāvilostai ir izdevies piesaistīt līdzekļus, lai turpinātu attīstīt ostas darbību un modernizācijā pietuvotos Eiropas līmenim, atklāj ostas pārvaldnieks Ronalds Griškēvičs. Pērnā oktobra izskaņā ostā ticis uzstādīts ceļamkrāns jeb hidraulisks jahtu transportieris, kāds šobrīd Latvijā ir vienīgais. Tas ir tikai viens no soļiem, ko iecerēts spert modernizācijas virzienā.

Pāvilostas ostas pārvalde iesaistījusies projektā “Uzlabota jahtu ostu infrastruktūra un ostu tīkla attīstība Igaunijā un Latvijā”. Tā galvenais mērķis ir izveidot kvalitatīvu jahtu ostu tīklu Baltijas jūras austrumu piekrastē – Igaunijā un Latvijā. Projekta īstenošanas ilgums – no 2017. gada 1. jūnija līdz 2020. gada 31. maijam. Pāvilostas ostas pārvaldei projekta ietvaros piešķirts finansējums 215 926 eiro apmērā – no tiem 183 537,10 eiro ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļi.

R. Griškēvičs atklāj, ka jau iepriekš projekta ietvaros izdevies veikt krasta infrastruktūras uzlabošanu, taču ievērojamākie darbi notikuši pagājušā gada izskaņā un turpināsies vēl šogad. 

Plašāk par Pāvilostas ostu lasiet "Kursas Laika" 21. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Pāvilostā