Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas novadā atzīmē Skolotāju dienu

Pāvilostas novadā nu jau par tradīciju kļuvis atzīmēt Skolotāju dienu, visiem novada izglītības iestāžu pedagogiem un darbiniekiem apmeklējot kādu kultūras pasākumu.

Citu gadu tas ir bijis kāds koncerta vai teātra izrādes apmeklējums, bet šogad Pāvilostas novada pašvaldība novada izglītības iestāžu pedagogus un darbiniekus ielūdza uz Ventspili, kur teātra namā "Jūras vārti" Lauma Skride un Vineta Sareika aicināja baudīt "Sonāšu vakaru".

Bet pirms sonāšu baudīšanas izglītības iestāžu skolotāji un darbinieki tika aicināti uz svinīgu brīdi "Zaķukrogā" Jūrkalnē, kur metodiķe izglītības un kultūras jomā Silvija Leja ar uzrunu sveica novada skolotājus un izglītību iestāžu darbiniekus svētkos. Arī novada skolu un bērnudārzu vadītāji pateicās pašvaldībai un Silvijai Lejai par veiksmīgu sadarbību un kopīgu Skolotāju dienas svinēšanu.

Marita Kurčanova,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā