Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas izpilddirektors - Alfrēds Magone 5

Pirmā darba diena vakar bija Pāvilostas novada izpilddirektoram Alfrēdam Magonem. Viņa ievēlēšana amatā raisījusi opozīcijas neizpratni, piektdien rakstīts "Kursas Laikā".

Par izpilddirektoru ievēlēts vērgalnieks A. Magone, izbrīnu un neizpratni neslēpa Pāvilostas novada domes deputāts Ēriks Erleckis. "Cilvēkam nav augstākās izglītības, šoferis viņš ir, ar datoru darboties neprot, bet deputāti viņu izvēlas kā labāko no kandidātiem," sašutis ir Ē. Erleckis, kurš arī pats kandidēja uz izpilddirektora amatu.

Domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons informē, ka uz otro kārtu no 10 kandidātiem tika aicināti četri – A. Magone, Ē. Erleckis, Vērgales Komunālās saimniecības vadītājs Ivars Lapiņš, kurš gan nevarēja ierasties, jo atradās ārzemēs, kā arī liepājnieks Jānis Kazarevskis. "Visvairāk mani pārsteidza deputāta un Vērgales pamatskolas direktora Ginta Jurika izteikumi domes sēdē, ka ne jau izglītība ir svarīgākais. Kā direktors ko tādu var teikt?" jautā Ē. Erleckis.

U. Kristapsons izvēli par labu A. Magonem skaidro ar to, ka viņš pārzina novadu, četrus gadus nostrādājis domē par deputātu, pierādījis sevi, vadot Vērgales sporta centru.

Uz jautājumu, kāpēc Ē. Erleckis netika atzīts par labu izpilddirektora amatam, U. Kristapsons skaidro, ka viņa pieteikumā bijušas vairākas paviršības. "Viņa pārziņā "Metalurgā" bija struktūra, kuras budžets ir lielāks nekā novada, bet mums vajag cilvēku, kas var izdarīt lietas ar mazu naudu," skaidro priekšsēdētājs. Viņš nav pārliecināts, vai novads ir gatavs tik lielam vērienam, ar kādu strādāt gribējis Ē. Erleckis.

A. Magone līdz šim strādāja Vērgales sporta centrā, organizējis pagasta sporta dzīvi. "Sporta dzīve Vērgalē neapstāsies," apgalvo A. Magone. Viens kandidāts jau esot uzrunāts, viņš vēl domājot.

Runājot par jauno amatu, A. Magone saka – ir izjūta, ka varot ko labu novada labā izdarīt.

Plašāk lasiet piektdienas, 2. augusta, "Kursas Laikā".

Pievieno komentāru

Komentāri 5

poirot

"Viņa pārziņā "Metalurgā" bija struktūra, kuras budžets ir lielāks nekā novada, bet mums vajag cilvēku, kas var izdarīt lietas ar mazu naudu," skaidro priekšsēdētājs.
Provinciālisms par 200%. Par kandidāta prāta spējām deputāti sprieduši un secinājums ir vienkārši šokējošs. Es Erlecka vietā par šādu izteikumu Kristapsonu sūdzētu tiesā par goda un cieņas aizskaršanu. Vismaz Administratīvajā lēmumu par Magones iecelšanu apstrīdētu.

pirms 5 gadiem, 2013.08.02 10:58

štelle

Par ko brīnaties ? Arī citos novados, novada "varenie" tā rīkojas. Kau vai atceramies Aizputes novada sporta centra vadītāja izvēli! Vīrelis kuru Kuldīga padzina, bet citi novadi nelaida tuvumā sporta darbam, Aizputei bija labākais kandidāts?

pirms 5 gadiem, 2013.08.02 11:49

poirot

Padzina un nelaida arī nekas vairāk par klačām nav, pie kam ir viens interesants Kuldīgas lēmums par kompensācijas izmaksāšanu, tā kā nevajag ...Bet, ka viņam ir augstākā izglītība, cvk mājas lapā var redzēt.

pirms 5 gadiem, 2013.08.02 13:28

Štelliste

Un vai nav viens feins darbinieks tas Aizputes sporta centra vadītājs? Tagad pat grūti iedomāties būtu, kurš varētu būt bijis labāks!

pirms 5 gadiem, 2013.08.02 20:09

no malas

Ambiciozais Erleckis vēl dabūs atvainoties, par saviem izteikumiem attiecībā uz ""augstāko izglītību", jo tāda teikuma nemaz nav bijis, tikai viņa stul....galviņā!!!!

pirms 5 gadiem, 2013.08.04 22:39

Pāvilostas novadā