Pāvilostas egli iedegs 1. decembrī; Kopā ar profesionāliem floristiem varēs izgatavot Adventas vainagus

Pāvilostas pilsētas Ziemassvētku egli, kas arī šogad atradīsies pie novada domes ēkas, iedegs jau 1. decembrī pulksten 18.

Ziemassvētku gaidīšanas laiku ieskandinās VPDK ''Mārsils'' un sieviešu koris ''Sīga''. Pasākuma laikā sanākušie iedzīvotāji varēs doties rotaļās, malkot siltu tēju un cienāties ar piparkūkām, sola rīkotāji.

Savukārt 2. decembrī pulksten 12 Pāvilostas pilsētas kultūras namā notiks Adventas ieskaņas tirdziņš.

''Koncertā uzstāsies etnogrāfiskais ansamblis ''Maģie suiti'' no Jūrkalnes, būs loterija, radošas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, kā arī rīkotāju sarūpēti ''vēderprieki'','' informē tirdziņa organizatori.

Tirgoties aicināti rokdarbnieki, mājražotāji, amatnieki, saimnieces un saimnieki no tuvienes un tālienes. Tirdziņu rīko biedrība ''Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs'' sadarbībā ar Pāvilostas pilsētas kultūras namu un jauniešu centru.

Tirgotājiem līdz 29. novembrim pieteikties pa tālruni 29226526 (Maritai) vai rakstot uz e-pastu: maritahorna@inbox.lv

''Šogad pirmo gaismu gaidošo sveci Adventa vainagā iedegsim 3. decembrī. Visi interesenti, kuri pašu rokām vēlas izgatavot savu Adventa vainagu, to varēs izdarīt Pāvilostas pilsētas kultūras namā 2. decembrī radošajās darbnīcās ''ADVENTES VAINAGU GATAVOŠANA'' zinošu floristu pavadībā.''

Jau laikus varat salasīt un sažāvēt čiekurus, kastaņus, jūrmalas kociņus. Līdzi būtu vēlams ņemt arī, ja tādas ir, līmes pistoles, kreppapīru, svečturus, sausos ziedus un sveces. Organizatori apņemas sagādāt vainagu pamatnes, tāpēc visiem interesentiem būtu vēlams savu dalību pieteikt līdz 29. novembrim pa tālr. 63484566 vai Pāvilostas bibliotēkā pie Mairitas.

Pievieno komentāru

Pāvilostā