Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas bērnudārzā audzēkņu skaits nav liels, toties stabils

Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” audzēkņu skaits nav liels, toties turas stabili – jau vairākus gadus ir gandrīz nemainīgs. Vietējā bērnudārza bērniem priekšrocība ir skaistā un sakoptā vide, iespēja zinības apgūt nelielās grupās, kā arī darboties dažādos pulciņos.

Bērnudārza vadītāja Monta Pētermane stāsta, ka 2018./2019. mācību gadā bērnudārza gaitas uzsākuši 50 audzēkņi. Šobrīd gan dažādu iemeslu dēļ audzēkņu ir mazāk – pagājušā gada nogalē “Dzintariņā” zinības apguva 47 bērni.

Katra bērnudārza grupa ir iekārtota tā, lai tajā uzturēties būtu prieks. Telpās veikts remonts, tās ir gaišas un patīkamas. “Katru gadu kaut ko remontējam, ja ir tāda iespēja,” par bērnudārza labiekārtošanu teic vadītāja. 

Aptuveni puse audzēkņu nav pāvil­ostnieki, bet tuvāku un tālāku vietu iedzīvotāji, ko uz bērnudārzu ved pašvaldības transports. “Viņi brauc no Sakas, no Saļienas, Ulmales, no Rīvām un arī no Jūrkalnes. Tuvāko apkārtni aptveram,” skaidro vadītāja.
  
Plašāk par Pāvilostas bērnudārzu lasiet "Kursas Laika" 28. decembra numurā! 

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā