Pāvilostā svinēs Zvejnieku svētkus

Sestdien, 13. jūlijā, Pāvilostā visas dienas garumā ar plašu programmu tiks svinēti Zvejnieku svētki, kas vakarā noslēgsies ar balli un svētku uguņošanu.

Sestdien, 13. jūlijā, no pulksten 9 pie ostas Zvejnieku svētkos tirgus. Pulksten 11 kapsētā atceres brīdis pie Piemiņas akmens “Jūrniekiem un zvejniekiem, kuru kaps jūras dzelmē”.

Pulksten 11 no ostas vizināšnās ar laivām pa Sakas upi un jūru (par maksu).

Pulksten 11 pludmalē Zvejnieku svētku turnīrs pludmales futbolā un volejbolā. Pieteikšanās līdz piektdienai pa tālruni 29230995. No pulksten 11 līdz 19 lēkšana no skatu torņa ar virvēm (par maksu). Pulksten 13 pie kroga “Āķagals” visneaizmirstamākā bērnu ballīte “Putu paradīze” ar dejām putās.

No pulksten 13 līdz 15 ostā ugunīgā un enerģiskā Latvijas pirmā situminstrumentu ansambļa “Perpetuum Ritmico” uzstāšanās. Radošās apvienības “Spiediens” improvizācijas šovs “Iz zvejnieku dzīves”.

Pulksten 18 – Burtnieku novada Matīšu tautas nama amatierteātra izrāde “Savedējs”.

Pulksten 15 pludmalē kuģu un laivu parāde. Jūras valdnieka Neptūna sagaidīšana. Sportiskas aktivitāte zvejnieku stilā – glābšanas riņķa mešana ūdenī, virves vilkšana (komandas stafete, seši dalībnieki), enkura celšana, kā arī kapelas “Luste” koncerts.

Pulksten 17 Sakas upē starp moliem lidojošā turbīndēļu un ūdens motociklu šovs.

Pulksten 21 Upesmuižas parka estrādē “Rumbas kvartets”, “Līvi”, “Deficīts”. Pusnaktī – svētku uguņošana.


Pievieno komentāru

Pāvilostā