Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilosta svinēs pilsētas svētkus

Sestdien, 18. maijā, visas dienas garumā notiks Pāvilostas pilsētas 140 gadu un Dzintaru ielas svētki.

Sestdien, 18. maijā, no pulksten 9 Dzintaru ielā ar amatnieku un mājražotāju tirdziņu, zivju virtuvi un radošām darbnīcām sāksies Pāvilostas pilsētas 140 gadu un Dzintaru ielas svētki, vēstīts Pāvilostas novada mājaslapā.

Pulksten 10 stadionā – minifutbols un strītbols. No pulksten 12 līdz 17 pie “Āķagala” pludmalē lēkšana no skatu torņa ar virvēm.

Pulksten 11 pie novada pašvaldības svētku atklāšana.

Pulksten 13 muzejā Ramonas Ķiesneres gleznu izstādes “Ar vienu vilcienu” atklāšana.

Pulksten 14.45 no stadiona līdz Tūrisma informācijas centram velo moto un auto parāde “Ielec vasarā”. Pulksten 15 pie Tūrisma informācijas centra Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja Ulda Kristapsona uzruna, Pāvilostas un Jūrkalnes pašdarbības kolektīvu koncerts. Pulksten 16.30 pie muzeja Pāvilostas ostas ziemeļu un dienvidu mola svinīgā atklāšana.

Pulksten 18 Upesmuižas estrādē grupas “Raxtu Raxti” koncerts. Pulksten 21 – zaļumballe kopā ar grupu “4kw”.

Svētdien, 19. maijā, pulksten 12 evaņģēliski luteriskajā baznīcā Pāvilostas svētku ekumēniskais aizlūguma dievkalpojums, muzicēs Ventspils baptistu draudzes koris. Pulksten 14 no Tūrisma informācijas centra orientēšanās piedzīvojums “Iepazīsti Pāvilostu”.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā