Pāvilostā pārmaiņas rada konfliktu; pārmet lemšanu "aiz muguras" 5

Pāvilostas novada dome izsludinājusi konkursus uz trim darba vakancēm. Līdz 30. septembrim var pieteikties sabiedrisko attiecību speciālista un labiekārtošanas strādnieka vakancēm, bet līdz 4. oktobrim meklēs Pāvilostas Tūrisma informācijas centra vadītājas vietnieku.

Pāvilostas domes deputāti augusta sēdē vienojās, ka apvienos četrus līdzšinējos amatus un izveidos vienu – sabiedrisko attiecību speciālists.

“Pāvilostas Novada Ziņas” veido Marita Horna un Vita Braže, kopā lika Pāvilostas Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Mairita Tumpele, mājaslapu uzturēja TIC vadītājas vietniece Marita Kurčanova.

“Lai viens cilvēks to izdarītu, viņam ir jābūt monstram,” "Kursas Laikam" atzīst līdzšinējā novada avīzes redaktore M. Horna. Viņu pārsteidz arī sēdes ierakstā noklausītais – Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons apgalvojis, ka piemērs ņemts no Priekules, lai gan tur avīzi veido divi darbinieki.

Viņa kopā ar kolēģi V. Braži taisīs vēl oktobra avīzes numuru. “To arī izzīlējām pašas, bet tagad ierakstā dzirdu, ka ar mums viss bija sarunāts par septembri, oktobri. Neviens neko nav un nebija teicis, gluži kā pirms tika pieņemts lēmums, ka deputāti lems par šo jautājumu sēdē – no rīta priekšsēdētājs pienāca un pateica. Tagad gaidu oficiālu atbildi no domes, kāpēc tā. Stāsts ir par to, ka atkal lietas tiek risinātas aiz cilvēku mugurām – neesam ar kolēģi nekādas pirmklasnieces, ar ko nevarētu parunāt.”

Par U. Kristapsona izteikumiem pirms vēlēšanām, kad viņš “Kursas Laikā” “Pāvilostas Novada Ziņas” nodēvējis par “lapeli”, M. Horna un V. Braže prasīs publisku atvainošanos.

Plašāk "Kursas Laika" 27. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ieteikums

Kāda gan tur vaina, jo mazāk amatu un lielāka skaidrība, jo labāk.

pirms 7 gadiem, 2013.09.27 11:04

vārds

mēģināt jau var, bet necik nopietni neizklausās

pirms 7 gadiem, 2013.09.27 13:02

Sesks

Pašvaldība izsludinājusi konkursu uz .............labiekārtošanas strādnieka, jeb sētnieka vietu !!!!
Prasības: augstākā izglītība, divas svešvalodas, datorzināšanas, pieredze, spēja strādāt komandā! Vareni, uz priekšu Pāvilosta.

pirms 7 gadiem, 2013.09.27 16:20

Pāvilostā