Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā meklē bāriņtiesas un sociālos darbiniekus

Pāvilostas novada dome izsludinājusi vairākus vakanču konkursus. Darbā aicina pieteikties gan Pāvilostas bāriņtiesas priekšsēdētāju pilnai slodzei, gan Bāriņtiesas locekļus stundu darbam. Vēl Pāvilostā nepieciešams sociālais darbinieks, apstiprināja novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.

Bāriņtiesas locekļu un priekšsēdētāja maiņa ir paredzēta likumā un notiek ik piecus gadus. Bāriņtiesu uz termiņu ievēl novada pašvaldības deputāti. Arī iepriekšējiem Bāriņtiesas darbiniekiem ir tiesības pieteikties uz amatiem. “Jau šobrīd zināms, ka iepriekšējais sastāvs Bāriņtiesā nebūs. Cilvēki vēlas kaut ko mainīt un to ir pateikuši, tādēļ noteikti meklējam citus,” sacīja U. Kristapsons.

Pāvilostas novada līdzšinējā sociālā darbiniece darbu uzteikusi. Jautāts kādēļ, U. Kristapsons uzsvēra, ka saprot aiziešanas iemeslu, jo bijis jābraukā no Liepājas. “Ar lielāko prieku darbā gaidīsim vietējo cilvēku, kuram nav jātērē daudz laika, lai nokļūtu darbā un brauktu uz to,” sacīja U. Kristapsons.

Ar vakanču amata aprakstiem iespējams iepazīties Pāvilostas novada mājaslapā “pavilosta.lv”. Vakancēm jāpiesakās janvārī.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā