Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā aicina darbā tūrisma centra vadītājas vietnieku

Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs aicina pieteikties darbā uz brīvo darba vietu – vadītājas vietnieks, vēstīts Pāvilostas novada domes mājaslapā.

Pretendentam ir nepieciešamas angļu un krievu valodas zināšanas. Labas datora lietošanas iemaņas. Jābūt pieklājīgam, ar labām komunikācijas spējām, radošam un enerģiskam. Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.
    
Darba līgums tiks noslēgts uz noteiktu laiku, nosakot 3 mēnešu pārbaudes termiņu.
   
Pieteikuma vēstuli, rakstveida priekšlikumus par Pāvilostas novada TIC darbības attīstību, profesionālās pieredzes aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrā, Dzintaru ielā 2, Pāvilostā, Pāvilostas novadā, LV-3466 vai nosūtot elektroniski uz e-pastu tic@pavilosta.lv līdz 2013. gada 4. oktobra plkst. 16.00. Pieteikumi, kas tiks saņemti pēc noteiktā laika, netiks izskatīti.
   
Ar amata pienākumu aprakstu var iepazīties novada domes mājaslapā.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā