Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostā aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu 5

Pāvilostas novada pašvaldība aicina pieteikties darbā uz brīvo darba vietu  – sabiedrisko attiecību speciālists, vēstīts novada domes mājaslapā.

Pretendentam ir nepieciešama prasme sagatavot preses relīzes, veidot informatīvos rakstus, prasme darbā ar maketēšanas programmām un datorprogrammām, labas organizatoriskās un komunikācijas spējas, augsta saskarsmes kultūra, kā arī pamatzināšanas fotografēšanā un fotogrāfiju apstrādē. Vēlamas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Pretendentam ir nepieciešamas tiesības vadīt automašīnu un vēlama personīgā automašīna darba uzdevumu veikšanai.
    
Izglītība sabiedrisko attiecību specialitātē vai žurnālistikā, kā arī pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.
    
Darba līgums tiks noslēgts uz nenoteiktu laiku, nosakot 3 mēnešu pārbaudes termiņu. Darba alga Ls 318,00 mēnesī.
   
Pieteikuma vēstuli, rakstveida priekšlikumus par sabiedrisko attiecības sfēras darbības attīstību (t.sk. redzējums par pašvaldības mājaslapu un informatīvo izdevumu), profesionālās pieredzes aprakstu (CV), pievienojot ieskenētu izglītību apliecinošu dokumentu lūdzam iesniegt Pāvilostas novada pašvaldībā nosūtot elektroniski uz e-pastu dome@pavilosta.lv līdz 2013. gada 30. septembra plkst. 16.00. Pieteikumi, kas tiks saņemti pēc noteiktā laika netiks izskatīti. Pretendenta atlase plānota divās kārtās: 1. kārtā dokumentu izpēte, 2. kārtā  pārrunas.

Ar amata aprakstu var iepazīties Pāvilostas novada domes mājaslapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

~

Darbs vietējam, no Liepājas braucot, benzīns neatmaksājas...

pirms 5 gadiem, 2013.09.10 12:37

sponger

ir attiecības ir spciālists, nav attiecības - nav speciālists...

pirms 5 gadiem, 2013.09.10 13:18

o!

Afigeķ kādas prasības un kāda alga! Laikam šim amatam neviens partijas biedrs nav noskatīts :D

pirms 5 gadiem, 2013.09.10 17:41

vo!

Pilngi tev piekītu, amata apraksts kā prezidentam, bet alga...Varbūt, lai paši sākumā pastrādā, tad runās savādāk

pirms 5 gadiem, 2013.09.11 13:30

Pāvilostas novadā