Pašvaldība aicina Pāvilostas novada iedzīvotājus paust viedokli par apdzīvoto vietu attīstības iespējām 2

Pāvilostas novada dome aicina novada iedzīvotājus paust viedokli par novada apdzīvoto vietu attīstības iespējām, izaicinājumiem un to iespējamajiem risinājumiem, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.

Pāvilostas novada dome ir sākusi Pāvilostas novada attīstības programmas 2020.-2026.gadam izstrādi. Attīstības programmas mērķis ir noteikt prioritāros investīciju projektus un veicamās darbības novada mērķtiecīgai attīstībai turpmākajos septiņos gados, vēsta LETA.

Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus piedalīties jaunās novada attīstības programmas izstrādē un atbildēt uz aptaujas jautājumiem. Aptaujas mērķis ir noskaidrot Pāvilostas novada iedzīvotāju viedokli par novada apdzīvoto vietu attīstības iespējām, izaicinājumiem un to iespējamajiem risinājumiem.

Aptaujas anketu līdz 10.jūlijam var aizpildīt elektroniski interneta vietnē "www.pavilosta.lv", kā arī papīra formātā. Papīra formātā aizpildītās anketas var atstāt Pāvilostas novada domē, Vērgale pagasta pārvaldē un novada bibliotēkās. Aptauja ir anonīma un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā, informē pašvaldībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Labrīt

Vairāk kuğu māju biznesu veicināt. Pāvila ostā????

pirms gada, 2019.06.24 08:50

Joms

Kãda var būt attīstība,ja nav ceļi!!!
Ziemupē dažus metrus apstrãdã ar pretputekļu līdzekli....smieklīgi!!!!!!

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.22 10:03

Pāvilostas novadā