Mājražotāja "Ievlejas" produktiem piešķir preču zīmi "Latvijas Produkts" 4

Norādot uz produktu augsto kvalitāti un vietējo izcelsmi, mājražotāja “Ievlejas” produkcijai tiek piešķirta preču zīme “Latvijas Produkts”, ko turpmāk iespējams izmantot, lai gardo, dabīgo un pašu mājās cepto maizi varētu vieglāk atpazīt, novērtējot to sastāvā esošo produktu vietējo izcelsmi. Uzsverot lepnumu par savu produkciju, uzņēmums ņēmis dalību arī, viņuprāt, latviskākajā kampaņā – “Savējie!”.

Turpmāk uz “Ievlejas” lauku maizes iepakojuma būs redzama “Latvijas Produkts” simbolika. “Ievleju lauku maize – rudzu saldskābā, maize ar sēklām, maize ar žāvētiem augļiem ir dabīgs un veselīgs produkts, tāpēc, ka labība ir augusi tepat mūsu zemē, skaistā Durbes upes ielokā. Ar lielu mīlestību pret darbu,  labība ir pārtapusi miltos, milti - maizē. Kad ir izkurināta klona krāsns, tad tiek likti iekšā kukulīši un drīz jau uz galda smaržo maize ar dzīvās uguns enerģiju un cepējas mīlestību. Uz Ziemassvētkiem cepam īpašo svētku maizi, kas smaržo pēc Ziemassvētkiem un papildina burvīgo svētku noskaņu,” norāda mājražotāja “Ievlejas” pārstāve Agita Pētersone.

Galvenie „Latvijas produkts” darbības virzieni ir sabiedrības izglītošana un informēšana par paaugstinātu vietējo ražotāju konkurētspēju, apliecinātu produktu kvalitāti un ļautu patērētajiem izdarīt izvēli par labu Latvijas produktiem.

Mājražotāja “Ievlejas” novērtē arī iespēju iesaistīties biroja “Latvijas produkts” informatīvajā kampaņā “Savējie!”, kas norisināsies līdz par Ziemassvētkiem. Kampaņas laikā tiek realizēt dažādas mārketinga un sabiedrisko attiecību, komunikācijas veicināšanas aktivitātes ar mērķi piesaistīt gan sabiedrības, gan mediju, gan arī noteiktu mērķa grupu uzmanību Latvijas produktiem, vietējiem ražotājiem, to produkcijas kvalitātei. Aktivitāšu laikā uzņēmumiem iespējams iesaistīties, par sevi pastāstot, parādot, kā arī piedāvājot savu produktu degustācijām un ne tikai.

“Ievlejas” lauku maizi - saimnieces roku darbu, raudzētu ar dabīgo ieraugu, ceptu ar malku kurinātā klona krāsnī iespējams iegādāties Liepājā, veikalā "Eko. Ražots Latvijā" un veikalā “MADARA”, kā arī pašās “Ievlejās”, Pāvilostas novadā. Tāpat “Ievlejas” viesmīlīgie saimnieki piedāvā pavadīt nakti ģimenes kempinga mājiņās, - izpērties pirtī, izdancoties kamīnzālē, vasarā paplunčāties ūdenrozēm pilnā dīķī, izbaudīt izbraucienus pa Sakas un Durbes upēm kā sirds kāro.

Lai pieteiktos vietējo uzņēmumu informatīvajā kapmaņā, interesenti tiek aicināti sūtīt pieteikumu brīvā formā uz e-pastu info@latvijasprodukts.lv, vai neskaidrību gadījumā sazināties ar biroju “Latvijas Produkts” pa telefonu +371 26831571.

Par preču zīmi “Latvijas Produkts”:

Preču zīme “Latvijas Produkts” izveidota, lai atbalstītu Latvijas vietējos uzņēmumus un dotu iespēju patērētājiem atpazīt un izvēlēties augstas kvalitātes Latvijā ražotas preces un pakalpojumus, sākot ar pārtiku un beidzot ar mēbelēm vai medicīnas pakalpojumiem. “Latvijas Produkts” ir preču zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un augsto kvalitāti.

Ieva Rozenberga
“Latvija Produkts”

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bērnības atmiņas

Skatoties uz šo maizīti pilna mute siekalām.

pirms 7 gadiem, 2013.11.20 14:40

cieņā un apbrīnā

Agita,malacis!Lai vairojas spēks un enerģija,lai daudz,daudz pircēju!

pirms 7 gadiem, 2013.11.20 14:43

par Ievleju maizīti

Ļooooooti garšīga maizīte!

pirms 7 gadiem, 2013.11.30 09:14

Pāvilostā