Jau piekto reizi Pāvilostā izskanēs festivāls "Zaļais stars"

20. un 21. jūlijā Uldis Marhilēvičs un draugi ielūdz uz mūzikas un mākslas festivālu "Zaļais stars" Pāvilostā. Šis festivālam ir piektais – jubilejas – gads.

Kā ierasts, festivāls tiks atklāts piektdienas vakarā ar koncertu Sakaslejas baznīcas dārzā. Piedalīsies Liepājas zvanu ansamblis "Campanella", koris "Rāte", Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks, Valdis Indrišonoks, Kārlis Būmeisters, Jānis Pelše, Dzintars Beitāns, jaunie ērģelnieki, vokālais ansamblis "Dziedošie eņģeļi", Krista Ziemele un daudzi citi. Ieeja – par ziedojumiem.

Sestdien no pulksten 14 līdz 22 norisināsies Dzintara ielas tirdziņš, gaidāmas dažādas aktivitātes bērniem un izpriecas ikvienam festivāla apmeklētājam.

Savukārt pulksten 22 pludmalē festivāla kulminācija – lielkoncerts ar Latvijā plaši pazīstamu mūziķu piedalīšanos. Uz skatuves kāps "Turaidas roze", Fēlikss Ķiģelis, Antra Stafecka un grupa, Žoržs Siksna, Ainars Virga, grupa "Montana", Ivo Fomins, "Kaža Blues Band", vējdēlisti "Bezvējš", Pāvilostas jaunieši un citi. Vakaru vadīs Gints Grāvelis. Pusnaktī uguņošana. Ieeja – 10 eiro.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā