Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsolīs zemes gabalus Pāvilostas, Priekules un Grobiņas novados 2

Novembrī notiks maksātnespējīgās Pāvilostas novada Vērgales pagasta piensaimniecības "Rožkalni" īpašumu pirmā izsole, liecina maksātnespējas procesa administratora Kaspara Novicāna paziņojums.

Plānots, ka tiks izsolīta lauksaimniecībā izmantojamā zeme Priekules novada Virgas pagastā kopumā 75,54 hektāru platībā. Īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 43 200 latu.

Tāpat plānota nekustamā īpašuma "Ievnieki" izsole. Īpašums atrodas Grobiņas novada Gaviezes pagastā un tā kopējā platība ir 52,5 hektāri. Īpašums sastāv no diviem lauksaimniecībā izmantojamiem zemes gabaliem ar mežaudzi. Īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 24 200 latu.

Visu nekustamo īpašumu izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli. Nekustamais īpašums ieķīlāts kā komercķīla, kuras ņēmējs ir AS "Nordea Bank Filnland Plc" .

Izsole notiks šā gada 20.novembrī maksātnespējas administratora prakses vietā Rīgā, Elizabetes ielā 63-6, no plkst.11.

Zemnieku saimniecības maksātnespēja tika ierosināta 2011.gada 11.jūlijā. Galvenais saimniecības darbības veids bija piena lopkopība, liellopu audzēšana un realizācija.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "Rožkalnu" apgrozījums pagājušajā gadā bija 25 275 lati salīdzinājumā ar 43 418 latiem iepriekšējā gadā. Saimniecības zaudējumi sasniedza 39 192 latus salīdzinājumā ar 18 290 latiem 2011.gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pāvilostas novadā