Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Inese Dimanta Pāvilostas novadā pārceļas uz dzīvi rezervātā un neauglīgo zemi cer izmantot tūrismā

Inese Dimanta pēc vairāku gadu prombūtnes atgriezusies dzimtajā pusē – Pāvilostas novadā. Lai gan nākusi no Saraiķiem Vērgales pagastā, par savu šābrīža dzīvesvietu izvēlējusies īpašumu “Graudiņi” Grīņu rezervāta teritorijā Sakas pagastā. Uz šejieni atvilinājusi iespēja dzīvot tuvāk dabai, nodoties lauku dzīvei, veidojot savu piemājas saimniecību.

Dzīve rezervāta teritorijā pastiprinājusi interesi par šīs vietas rašanos un nozīmību šobrīd. Izpētes rezultātā atklāts daudz interesanta, ko I. Dimanta cer kādudien stāstīt un rādīt tūristiem, kuriem ceļošana un būšana dabā ir tuva.

Apmetoties uz dzīvi dzimtajā novadā, I. Dimanta spērusi pirmos soļus savu ieceru un ideju realizācijā. “Kursas Laiks” jau rakstījis par viņas izveidoto “Visuma telpu” Pāvilostā. Tagad viena no iecerēm ir kādudien radīt dabas taku dzīvesvietas tuvumā – Grīņu rezervāta teritorijā. Tā būtu iespēja ar šo vietu iepazīstināt dabas draugus un ikvienu interesentu, kurš vēlas apzināt Latvijā esošās dabas bagātības.

Plašāk par Inesi Dimanti lasiet "Kursas Laika" 5. marta numurā!

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā