FOTO: Svinīgi atklāj jauno ''top!'' veikalu Pāvilostā 5

24. augustā Pāvilostā atklāja trešo ''top!'' veikalu Dzintara ielā, bijušajā kafejnīcas ''Enkurs'' ēkā.

Uz svinīgo atklāšanu bija ieradušies daudzi pāvilostnieki un arī domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Pāvilostas mērs bija pirmais veikala pircējs, kurš iegādājās šampanieti un konfektes. Pirkumu viņš nodeva veikala vadītājai, lūdzot padalīties ar veikala darbiniekiem.

Investējot 170 tūkstošus eiro, izbūvēts veikals ar 172 kvadrātmetru  lielu tirdzniecības zāli. Daļu šobrīd neizmantotās ēkas plānots iznomāt kafejnīcas ierīkošanai.

Jaunatvērtais veikals atrodas Dzintaru ielā 69, un tajā šobrīd tiek nodrošinātas septiņas darbavietas.

Plašāk lasiet 31. augusta ''Kursas Laikā''!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Skats

24. augustā Pāvilostā atklāja trešo ''top!'' veikalu Dzintara ielā, bijušajā kafejnīcas ''Enkurs'' ēkā.
Uz svinīgo atklāšanu bija ieradušies daudzi pāvilostnieki un arī domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.
=======================
Tā bija sirsnīga atklāšana. Svarīgākais, ka veikali "top" pieder Latvijas uzņēmējiem, atšķirībā no Maximām, kas pieder Lietuvas vai Rimi Norvēģijas ...

pirms 4 gadiem, 2017.08.25 07:02

klients

Veikals, tas labi. Tik varētu tie LV uzņēmēji būt godīgāki pret pārdevējām. Top veikals izceļas ar neadekvātu atatlgojumu un svētku dienas u.c citi atrunātie likumos atalgojumi neeksistē! Fū vadībai!

pirms 4 gadiem, 2017.09.05 16:08

Kekss

Atklāja dārgāko veikalu, kas ir pieejams iedzīvotajiem, kurā arī nav sakārtots cenas, kas atbilstu patiesajām cenām, maksā smieklīgas algas saviem darbiniekiem, šim veikala tīklam "Top" korumpanitiem ir jāiet ar līkumu !

pirms 4 gadiem, 2017.08.26 14:31

Vai ne

Būtu Elvi vai kaut ko citu uztaisījuši. Priekš kam pāvilostā trešo topu? Kur loģika?

pirms 4 gadiem, 2017.08.26 17:05

.kā ta

Labāk ir uzbombīt trešo veikalu, nekā ļaut ieviesties kādam citam veikalu tīklam, lai var uzkruķīt cenas bez konkurences. Un cenas precēm ar "atlaidi " Top tīklā ir tikai uz cenu zīmes, samaksājot un apskatot čeku, nekāda atlaide nav. Pēc tam seko atruna "Oi, nepaspējam ievadīt kompī cenu " vai kaut kā tamlīdzīgi. Tas ir 80% gadījumu. Nu baigie cūkas, vispār......

pirms 4 gadiem, 2017.08.27 22:43

Pāvilostā