FOTO: Rūķupes rūķi jau gatavi Ziemassvētkiem

Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi arī šogad aicina klases, kolēģus, draugus un domubiedrus viesoties Rūķupē un radīt īpašu Ziemassvētku sajūtu, sagatavojot dāvanas Lielajam dāvanu maisam. Dāvanas Ziemassvētku vecītis ar savu Motivācijas brigādi svētku laikā nogādās Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem.

Rūķupes Rūķi akciju ''Piepildīsim Lielo dāvanu maisu'' organizē jau ceturto gadu. Trīs gadu laikā izdevies īpašu svētku sajūtu uzburt 116 ģimenēs, vientuļajiem cilvēkiem, pensionāriem Pāvilostas un Rucavas novadā, Blīdenē, Ventspilī, Kuldīgā un citur Latvijā.

''Lielo dāvanu maisu labprāt piepildīsim ar dārza labumiem, rīsiem, miltiem vai citiem virtuvē  noderīgiem pārtikas produktiem un našķiem. Izzinot dāvanu saņēmēju vajadzības, esam noskaidrojuši, ka daudzās mājās priecātos par gultas veļu, dvieļiem, apaviem, apģērbu ziemai, interesantām grāmatām, spēlēm, kas rosina domāt un darīt, skolas piederumiem. Labprāt parūpēsimies un iepriecināsim arī četrkājainos draugus. Ņemot vērā, ka dāvanu maisus komplektējam pēc adresātu mazas izpētes, aicinām tās nesaiņot dāvanu papīros, bet ievietot dāvanu maisiņos vai kastēs, lai tās var ērti aplūkot un sagrupēt. Aicinām nedāvināt mīkstās rotaļlietas un apdomāt, vai tas, ko Tu sagatavo otram, ir kas tāds ko Tu pats priecātos saņemt,'' iesaka Ziemassvētku darbīgie rūķi.

Portāls piedāvā ieskatu Ziemupes Ziemassvētku vecīša birojā. 

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā