FOTO: Pāvilostnieki par teritoriālo reformu – “Negribam palikt nomale!” 5

19. februārī Pāvilostas iedzīvotāju sapulcē piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ierēdnes, lai “kopīgiem spēkiem mēģinātu kliedēt bažas” par gaidāmo reformu.

Sapulces dalībniekiem bija daudz konstruktīvu jautājumu, uz kuriem ierēdnes atbildēja no sava skatu punkta, un tās noslēgumā sanākušie noliedza, ka būtu sadzirdējuši ko noderīgu.

Pāvilostnieku galvenā baža ir par to, ka viņu pilsēta topošajā Dienvidkurzemes novadā būs nomale, līdz kurai solītās investīcijas var arī nenonākt. Satrauc arī fakts, vai jaunajā novada domē nokļūs kāds vietējais, kurš varētu pārstāvēt Pāvilostas intereses.

Par minētajiem un pārējiem pāvilostnieku izteiktajiem jautājumiem plašāk lasiet “Kursas Laika” 27. februāra numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hhfh

Tur no vietējiem jau tik pesionāri palikuši .Darba vietu nav nekādu Tā ka brauc visi strādāt kaut kur citur.

pirms gada, 2020.02.22 07:28

Jurîtis

Tā pabazierēšana notika darba bienā darba laikā. Tur varēja ierasties tikai pensiķi un pabalstu saņēmēji. Un vispar kāda jēga bija tur sēdēt?

pirms gada, 2020.02.22 09:55

sponger

Vasarā Pāvilosta ir pasaules centrs! Ieklausieties sarunās jūras malā, ko tik tur nedzird, kā kādā ministrijā kungi strādā. Ziemā jums jāatpūšas.

pirms gada, 2020.02.24 11:53

Cerība

Cerība jau viena - jāievēl savējie jaunajā novadā! Pāvilostnieki nedalās pa politiskajām partijām, iet vienā un balso ar plusiņiem par savējiem pārējos izsvītrojot. Bet tur jau vajag arī piesaistīt tos rīdziniekus , lai balso, citādi mazs iedzīvotāju skaits neko neietekmēs.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.31 17:38

Pāvilostas novadā