FOTO: Pāvilostas skolēni iedvesmojas no pludmales volejbolista Samoilova

Piektdiena, 27. septembris, Pāvilostas vidusskolā bija īpaša, jo “Olimpiskās dienas 2013" laikā tur viesojās slavenais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Skolēni uzklausīja viņa stāstu par sporta gaitām Latvijā un pasaulē, izglītības nozīmi ne tikai sportā, bet arī ikdienā. Visi kāroja iegūt slavenā sportista autogrāfu un kopā nofotogrāfēties. "Pāvilostā esmu pirmoreizi un Olimpiskajā dienā arī piedalos pirmo gadu. Tā ir lieliska iespēja ar savu piemēru parādīt bērniem sporta nozīmi un iespējas," atklāj slavenais sportists, kas pasaulē atpazīstamību iemantojis ar savu emocionalitāti spēles laukumā, attiecībām ar skatītājiem un cirtaino matu rotu. Bērni pēcāk atzina, ka ļoti priecājās par iespēju satikt A. Samoilovu.

Pulksten 10 visā Latvijā notika rīta vingrošana ar devīzi "Esam sportiska ģimene!". Pāvilostas vidusskolas skolēni vingrošanas soļus sāka apgūt jau pāris dienas ātrāk kopā ar skolas biedriem Kristapu Klaku un Renardu Rolmani. "Jutām, ka bērniem tas patika. Tuvojas Veselības nedēļa un tad ar pievērsīsimies vingrošanai, fitnesam," teic Pāvilostas vidusskolas direktore Aina Ansone.

Pēc kopīgās vingrošanas, skolēni piedalījās dažādās veiklības stafetēs.

Plašāk lasiet pirmdienas, 30. septembra, "Kursas Laikā". 

Pievieno komentāru

Pāvilostā