FOTO: Pāvilostā rada vietu nesteidzīgiem atpūtas un jūras baudītājiem

Pāvilostā tapusi brīvdienu māja "VasarNica". Tā ir rīdzinieku Melnbāržu īpašums, kurā vasarā viesus laipni sagaida ģimenes pārstāve Inese Melnbārde.

Skanīgo nosaukumu brīvdienu mājai izdomājusi ģimenes vecākā meita. Sarunās par piemērota nosaukuma izvēli izskanējuši dažādi varianti, tostarp, piejūras pilsētai piederīgie “Smilgas”, “Liegas” u. tml. “Gribējās tā, lai nav tik ierasti. Kad ir tāds salīdzinoši vienkāršs nosaukums, tas var būt sastopams jebkurā vietā, piemēram, kā mājvārds,” skaidro I. Melnbārde. Viņa pati piedāvājusi variantu “Vasarnīca”, taču meita nolēmusi, ka vārdu salikums “VasarNica” izklausītos interesantāk, kam piekrituši arī pārējie ģimenes locekļi.

Pirmoreiz viesi “VasarNicā” uzņemti pagājušajā gadā. Interese par jauno piedāvājumu bijusi liela. Tas licis noprast, ka ģimenes izlolotā atpūtas vieta ir tīkama ne vien pašiem, bet arī tuviem un tāliem viesiem.

Šī gada sezonā pirmie zvani ar vēlmi apmesties “VasarNicā” pienākuši jau martā, taču tik agri atpūtas vieta savu sezonu neuzsāk. Pirmie šīs sezonas viesi uzņemti ap Lieldienu laiku.

Plašāk par "VasarNicu" lasiet "Kursas Laika" 13. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Pāvilostā