FOTO: Ieskats Vērgales svētkos

Savu 760. gadadienu Vērgales pagasts atzīmēja godā ceļot vēsturi, izveidojot ziedu kompozīcijas, kurās izmantoti senie instrumenti un savu laiku nokalpojuši priekšmeti.

Diena īpaša bija arī bērniem. viņi varēj piedalīties dažādās aktivitātēs, vecāki bija parūpējušies par savu atvašu braucamrīku izrotāšanu - bija gan kuģis, gan kaķis ar visām ūsām.

Pēc aktīva rīta svētku dalībnieki steidza iestiprināties Vērgales pamatskolas ēdnīcā, kur saimnieces bija sarūpējušas pusdienas par latu.

Pārsteigumus un brīnumus piedzīvot varēja Peccoli burvju mākslinieku priekšnesumā, kur tika pūsti lielāki un mazāki ziepju burbuļi, no groza līda ārā čūska un pa gaisu lidoja galdi.

Pēc ilgas cīņas ar šā gada Dziesmu un deju svētku rīkotājiem beidzot Vērgali sasniedza vidējās paaudzes deju kolektīva "Vērgalīte" veidotais Dziesmu svētku karogs, kas svētku dienā plīvoja pār Vērgali Dejotāji kopā ar Medzes pagasta sieviešu ansambli "Ilūzija" vērgalniekus priecēja ar koncertprogrammu, kas nesen izrādīta viesturnejā Francijā.

Pievieno komentāru

Pāvilostā