Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Evita un Kristians Haimerli daļu gada pavada Vācijā, daļu - Saraiķos, uzņemot tūristus no malu malām 7

Pāvilostas novada Saraiķos, teju pašā jūras krastā, atrodas kempings “Rūgumi”. Tieši atrašanās vieta noteikti vērtējama kā lielākais šīs vietas trumpis. Uz “Rūgumiem” atpūtu dabas tuvumā bez ikdienas steigas, cilvēku drūzmas un mūžīgās darba dunas brauc baudīt gan vietējie, gan ārzemju tūristi. Liela daļa no tiem – vācieši, jo, izrādās, mājas saimnieku ikdiena rit tieši Vācijā. Tomēr ik gadu vairākus mēnešus viņi līdzās atpūtniekiem savas dienas vada īpašumā Latvijā, jo šajā vietā atraduši daļu sevis.

“Rūgumos” ikvienu iebraucēju sagaida šīs vietas saimnieki – Evita un Kristians Haimerli. Evita, lai gan dzimusi un uzaugusi Latvijā, nu dienas vada Vācijā, uz kuru devusies vēl studiju laikā. Tur iepazinusies ar Kristianu, abi apprecējušies, izveidojuši ģimeni, tā ikdiena ar Vāciju savijusies tik cieši, ka pārcelties atpakaļ uz Latviju nav bijis aicinājuma. Vācijā Evita strādā par kouču jeb individuālās izaugsmes treneri, savukārt Kristians ir psihologs.

Aktīvajā tūrisma periodā, par ko “Rūgumos” tiek uzskatīts laiks no 15. maija līdz 15. septembrim, Haimerli mīt Latvijā. Tad uz šejieni no Vācijas atbrauc ne tikai Evita un Kristians, bet arī pāra bērni, kuri šeit gan atpūšas, gan piepalīdz darbiņos. Talkā nāk arī radi, kuri šeit ierodas no dzimtās Siguldas. Labiekārtošanas un pilnveidošanas darbos liels palīgs ir Evitas brālis, kurš, piemēram, uzmeistarojis āra dušas.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 8. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Margarins Sviestam

A kas Tev , Sviests, par dalu koe? Tu jau sviesta esi sagajis del intereses par citiem!!!Sviests esi un sviesta paliec????????

pirms gada, 2019.08.14 22:13

Lolita

Būtu priecājusies par cilvēku panākumiem.
Bet tiem negāciju rakstītājiem skauž,jo paši ir nejēgas un neveiksminieki

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.16 09:55

Pāvilostas novadā