Deju kolektīvs "Vērgalīte" svinēs 30. jubileju 1

Pāvilostas novada Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs sestdien, 30. jūlijā, atzīmēs savu 30. jubileju. Pulksten 19 Vērgales Muižas laukumā sāksies koncerts "Dzīvot dzīvi dancojot", kurā kopā ar gaviļniekiem uzstāsies arī kolektīva draugi no tuvākām un tālākām Latvijas vietām., informē deju kolektīvs.

“Vērgalīte” dibināta 1986. gadā kā jauniešu deju kolektīvs, bet no 1998. gada XXII Vispārējiem Dziesmu un XII Deju svētkiem kolektīvs startē kā vidējās paaudzes deju kolektīvs.

 Kopš 1997. gada rudens kolektīvu vada Kristīne Jaunbrūna un šobrīd sastāvā ir 24 dejotāji. No kolektīva pirmsākumiem tajā dejo vērgalnieces Anita Sprudzāne un Guna Laumane.

Gadu laikā "Vērgalītē" ir dejojuši daudzi un daļu no viņiem būs iespēja redzēt atkal dejojam jubilejas koncertā. “Vērgalītes” tagadējais sastāvs ļoti gaida bijušos dejotājus ciemos, jo satikšanās prieks būs liels.

Jubilejas koncertā "Vērgalīte" aicinājusi piedalīties arī draugus un sestdien Vērgalē jautras un skaistas dejas izdejos Pāvilostas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Mārsils", Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paudzes deju kolektīvi "Kvēle" un "Vaduguns", Aizputes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Kurzemnieks" un Babītes novada vidējās paaudzes deju kolektīvs "Dārta".

Jau izsenis zināms, ka dejotājiem pēc koncertiem ir otrā elpa un nevar tāpat vien doties mājās, tāpēc būs arī kārtīga izlustēšanās ballē turpat Vērgales Muižas laukumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dace

Aforisms: „Dejo, un tu būsi kas vairāk – lielāks, skaistāks un spēcīgāks par ikdienišķo tevi!” Lai jauki svētki un nebeidzams turpinājums!

pirms 4 gadiem, 2016.07.28 16:10

Pāvilostas novadā