Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Decembrī Pāvilostas novadā ciemos gaidīs Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi

No 9. decembra līdz decembra izskaņai Rūķupē, Ziemupes jūrmalā Pāvilostas novadā, ciemiņus gaidīs Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi. Šogad rūķiem sava īpašā marka, kuras prezentācija plānota Atklāšanas svētkos. Jaunums – Lietuviešu valodas diena, kurā gaidīti gan lietuviešu valodas pratēji, gan tie, kuri vēlas to iemācīties, informē Ziemassvētku vecīša preses sekretāre, Rūķis Rakstītājs - Daina Vanaga.

Atklāšanas pasākums norisināsies 9. decembrī no pulksten 14. Viens no svarīgākajiem notikumiem būs īpašās Ziemassvētku vecīša markas prezentācija, kura tapusi pateicoties Pāvilostas novada domes atbalstam. Marka būs pieejama tikai Ziemupē un tā būs īpašā Rūķupes sūtījumu atpazīšanas zīme. Markas fotogrāfijas autors ir portāla tvnet.lv fotogrāfs Jānis Škapars.

Arī šogad būs interesantas rotaļas ar Ziemassvētku vecīti, ciemos gaidīs ponijs Kriksis, būs iespēja izzināt Rūķupes vēsturi mītiskajā Rūķu takā, iemācīties ko jaunu un interesantu meistarotavās, kur dažādās dienās savas prasmes mācīs un rādīs tādi rūķi kā Mezglu Rūķis, Bišu Rūķis, Mūzikas Rūķis, Rūķis Gaismiņš, Rūķis Jūrasbraucējs, KalējRūķis un citi. Būs iespēja baudīt garšīgās un veselīgās Rūķupes tējas un Rūķenes Kadiķogas smaržīgās piparkūkas. Kā arī varēs nosūtīt skaistu pastkarti un iegādāties kādu suvenīru vai sirsnīgu dāvanu svētkos. Darba dienās un vakaros ciemos gaidīti kolektīvi, grupas un pulciņi, savukārt sestdienas un svētdienas atvēlētas ģimenēm.

28. decembrī pl.13 Rūķupē gaidāms īpašs notikums – Lietuviešu valodas diena. Šai dienā radošās darbnīcās tiks meklēts un izcelts valodām kopīgais - vienkāršo vārdu darināšanas darbnīcas, līdzīgo vārdu domino, valodu orientēšanās sacensības rūķu stilā, norādēm latviešu un lietuviešu valodā savstarpēji mijoties, tādējādi veicinot savstarpējo komunikāciju. Rotaļas ar Ziemassvētku vecīti notiks bilingviāli, tādējādi rosinot saklausīt līdzīgo. Pasākumu atbalsta Kultūras ministrija un Kurzemes NVO centrs.

Jau piekto gadu paralēli norisinās arī labdarības akcija “Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu”, kurā apmeklētāji tiek aicināti sagatavot dāvanas Kurzemes reģiona maznodrošinātajām ģimenēm un vientuļajiem pensionāriem.

Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot Rūķim Plānotājam pa tālruni 29400470.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā