Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dažus metrus no jūras uzbūvē māju un tiesā apgalvo, ka tas ir kuģis 57

Tā nav māja, tas ir kuģis - tieši šādu atbildi "Kursas Laiks" saņēma par atpūtas namu Pāvilostas novada Sakas pagasta pludmales stāvkrastā, kas, pēc Valsts zemes dienesta kadastra informācijas, atrodas uz valsts zemes, tieši blakus zemes īpašumam "Oļi" netālu no Ulmales. 

"Šo veidojumu stāvkrastā netālu no Ulmales sāka būvēt pirms kādiem gadiem pieciem. Mums pārvaldē bija sūdzība, un atbilstoši reaģējām. Uzlikām sodu par neatļautu būvniecību un likām nojaukt. Sekoja tiesvedība, kurā īpašnieks uzrādīja dokumentus, ka pieminētā būve ir kuģis, un prāvu mēs zaudējām. Arī sods nekāds īpašniekam nebija jāmaksā, un tā nu šī būve stāv kā kuģis jūras krastā," "Kursas Laikam" atklāja Liepājas reģionālās Vides pārvaldes direktore Ingrīda Sotņikova.

Vides pārvaldes iebildumi par to, ka kuģim jālīdzinās kuģim, ka tam jābūt nolaižamam ūdenī un tamlīdzīgi, nav ņemti vērā. Noteicošie bijuši dokumenti, ka tas ir peldlīdzeklis un tādēļ var tikt novietots netālu no jūras.

Kuģis-vasarnīca, pēc "Kursas Laika" novērojumiem, atrodas nepilnus divus metrus no stāvkrasta malas. Ievērojot stāvkrasta izskalojumus visā Kurzemes piekrastē, pilnīgi iespējams, ka tas kādubrīd nonāks arī ūdenī.

Plašāk lasiet 18. janvāra "Kursas Laikā".

Pievieno komentāru

Komentāri 57

Laimes Kalējs

Tirgojiet ar kriptovalūtu vai mainojiet bitkoinu un būs Jums arī tāda iespēja pēc gadiem 2-3...
Skatīt: https://goo.gl/mDG4KA

pirms gada, 2018.01.20 16:48

tagad pie anekdotēm:

http://orakuls.forumotion.com/t511p25-anekdotes-un-joki-ii#286928

pirms gada, 2018.01.20 17:19

Lauri

Sellel mehel võib laev olla, aga minul on lennuk. :)

pirms gada, 2018.01.21 08:48

Anna

Tas artifakts ir glīts. Man viņš netraucē! Baigie Valsts resursi tiek mesti šādu nieku virzienā. Ir taču daudz lielākas un svarīgākas nejēdzības. Smukā vietā, smuka būve . Kam traucē. Nesaprotu?

pirms gada, 2018.01.25 18:26

Ivars Vītols

Kuģis-vasarnīca, pēc "Kursas Laika" novērojumiem, atrodas nepilnus divus metrus no stāvkrasta malas. Ievērojot stāvkrasta izskalojumus visā Kurzemes piekrastē, pilnīgi iespējams, ka tas kādubrīd nonāks arī ūdenī.
Uz to, ka tā nonāks ūdenī, arī cer šīs būves īpašnieks. Tāpēc tik tuvu ūdenim tas būvēts. Cerams,ka konstrukcija ir ar tavām nodrošināta, lai pie nolaišanas ūdenī, tā neaiziet jūriņā.

pirms gada, 2018.01.29 13:40

Pāvilostas novadā