Brīdina par atkritumu apsaimniekošanu Pāvilostas novadā

Liepājas reģiona pašvaldības, tai skaitā Pāvilostas novads, ir veikušas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma iepirkumu novados uz turpmākajiem septiņiem gadiem. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, turpmāk iedzīvotājus apkalpos personu apvienība, ko veido SIA ''Eco Baltia vide'' un SIA ''Eko Kurzeme'', ko pārstāvēs SIA ''Eko Kurzeme'', informē Pāvilostas novada dome.

SIA ''Eko Kurzeme'' informē, ka pašreizējie līgumi būs spēkā līdz 2017. gada 28. februārim. Pēc šī datuma personām, kuras līgumu nebūs pārslēgušas, atkritumu izvešana netiks veikta, jo nebūs tiesiska pamata šādu pakalpojumu sniegt. Privātpersonas un juridiskās personas tiek aicinātas līdz 2017. gada 31. janvārim noslēgt jauno līgumu.

Iedzīvotājiem izsūtītās vēstules pielikumā būs pievienoti divi jaunā atkritumu apsaimniekošanas līguma eksemplāri, kurā ir jānorāda nepieciešamā informācija un aizpildītie līguma eksemplāri ir jānogādā atpakaļ.

SIA ''Eko Kurzeme'' aicina pievērst uzmanību līguma punktiem par konteinera atrašanās vietu un pieejamību, konteinera saturu un papildus apjomiem, kā arī rēķinu piegādes veidu.


Līdz 2017. gada 1. martam iedzīvotājiem tiks izsūtīts atkritumu izvešanas grafiks, kuram īpaši jāpievērš uzmanība, jo var mainīties izvešanas dienas.

 

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā