Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apvieno Sakas pagasta un Pāvilostas pārvaldi 10

Pāvilostas novada domes deputāti vienojušies izveidot vienotu Pāvilostas pilsētas un Sakas pagasta pārvaldi, no darba atbrīvojot līdzšinējo Sakas pārvaldnieci Daigu Enkuzenu. Pārmaiņas būs arī Vērgales pagasta pārvaldē, šodien raksta "Kursas Laiks".

"Pārvalde paliek, durvis ciet neslēgsim, vienīgi nebūs pārvaldes vadītājas. Viņas pienākumus pārņems izpilddirektors," skaidro Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas pārvalžu apvienošanu atbalstījis arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs.

Sakas pagasta pārvaldē līdz šim strādāja pagasta pārvaldes vadītāja, zemes lietu speciāliste, lauku attīstības konsultante, sociālā darbiniece, darbojās Sakas bibliotēka. "Visi turpinās strādāt, izņemot pagasta pārvaldnieci," apliecina U. Kristapsons. No septembra plānots palielināt darba stundu skaitu Sakas bibliotēkas vadītājai, tas nozīmē, ka bibliotēka būs vairāk pieejama iedzīvotājiem. Darba vietu saglabās arī apkopēja-sētniece un kurinātāja apkures sezonā.

Sakas pagasta pārvaldes ēkā joprojām varēs izmantot visus līdzšinējos pakalpojumus, vienīgi nevarēs deklarēt dzīvesvietu un saņemt dažādas izziņas – tas būs pieejams Pāvilostā.
To, ko līdz šim savā darba laikā veica pārvaldes vadītāja, tagad nodrošinās zemes lietu speciāliste, kas to jau iepriekš darījusi, kad D. Enkuzena slimoja vai atradās atvaļinājumā.
 
Sakas pagasta pārvaldes vadītājas pārziņā bija Sakas, Ulmales un Rīvas bibliotēka. Tā kā no 1. augusta darbu pašvaldībā ir uzsācis izpilddirektors Alfrēds Magone, viņš pārņems pagasta pārvaldes vadītājas pienākumus. Dome vēlas vērst uzmanību, ka attālums no Sakas pagasta pārvaldes līdz Pāvilostas novada pašvaldības administrācijas ēkai ir aptuveni četri kilometri. Faktiski Pāvilostas pilsēta atrodas pašā pagasta centrā. Šobrīd Sakas pagasta iedzīvotāji no Labraga, Ulmales, Strantes, Rīvām, lai nokļūtu Sakas pagasta pārvaldē, mērojot pat tālāku ceļu un braucot garām Pāvilostas pilsētai.

Par izmaiņām pagastu pārvaldēs U. Kristapsons runāja jau tūlīt pēc pārvēlēšanas pašvaldību vēlēšanās. Jautāts, kādas būs pārmaiņas Vērgales pagasta pārvaldē, novada vadītājs atzīst, ka saņēmis iesniegumu no domes deputāta un sava vietnieka Jāņa Vitrupa, kurš vēlas turpmāk ieņemt Vērgales pagasta pārvaldnieka amatu.
"Vēl jau pāragri runāt, jo nākamajā sēdē runāsim par šo jautājumu, bet vēl oficiāli esmu gan vietnieks, gan deputāts," saka J. Vitrups, piebilstot, ka "pārmaiņas vajag" un "vairāk Vērgalē sanākot apgrozīties, kas arī sirdij tuvāka".

Pievieno komentāru

Komentāri 10

labais :D

Nē nu man patiik... Jo lielāks cirvis, jo labāks amats...

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 14:59

amata tīkotājs

Tagad zināšu, ka Kristapsona sarakstā jāiet.

P.S. pie kājas, ka 7 klases un koridors, galvenais, ka labs cilvēks un pārzin novadu!

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 15:02

musturs

Ja Aizputes pilsētai būtu sava pārvalde, tad Lažu varētu pievienot Aizputei!

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 15:13

K.

Aizputē taču ir dome, kāda vēl pārvalde vajadzīga?

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 15:21

?

un kurš tad atbild par pilsētu?

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 16:12

skaisti

ko nozīmē "vēlas ieņemt amatu". un kā tad konkurss?

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 17:30

taisnība

un Dunikas pārvaldi ar vaig apvienot ar Rucavu, atstāt vienu darbinieku!!!

pirms 5 gadiem, 2013.08.12 19:06

apvienotājs

Daigai Sakā darba vietu nevajag saglabāt , bet Jānītim gan izkārtot vietu, tad jau jaunais izpilddirektors Alfrēdiņš arī var pārņemt Vērgales pārvaldnieka darbu un pārējās funkcijas darīs meitenes kā jau to darīja iepriekš???

pirms 5 gadiem, 2013.08.14 11:10

Pāvilostas novadā