Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina izvirzīt Pāvilostas novada Goda un Gada cilvēkus

Pāvilostas novada pašvaldība izsludina gadskārtējo aptauju "Goda novadnieks", "Gada novadnieks 2013", "Gada sportists 2013", "Jaunietis novadam 2013", vēstīts novada domes mājaslapā.

Nomināciju "Goda novadnieks" piešķir par sevišķiem nopelniem novada labā. Tie var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

Nomināciju "Gada novadnieks 2013" piešķir par nozīmīgu ieguldījumu kādā valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, saimnieciskajā un privātuzņēmuma darbā 2013.gadā.

Nominācijas "Gada sportists 2013" un "Jaunietis novadam 2013" piešķir kā apbalvojumu par sevišķiem nopelniem Pāvilostas novada labā 2013.gadā.

Pateicību piešķir, atzīmējot jubilejas vai sasniegumus, par kuriem netiek piešķirti augstākie Pāvilostas novada pateicības apliecinājumi.

Ierosinājumam par personas apbalvošanu ar apbalvojumu "Goda novadnieks" jāpievieno vismaz 10 citu personu atsauksmes par apbalvošanai ierosināto personu. Savukārt ierosinājumu par pateicības piešķiršanu var iesniegt individuāli. Kandidatūras Gada nominācijām izvirza Pāvilostas novada iedzīvotāji, aizpildot anketu.
     
Nobalsot var līdz 20. oktobrim Pāvilostas novada pašvaldībā, Vērgales pagasta pārvaldē, Pāvilostas tūrisma informācijas centrā un visās novada bibliotēkās.

Nominēšana notiks Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinīgajos pasākumos 15.novembrī Vērgales kultūras namā un 17.novembrī Pāvilostas pilsētas kultūras namā.

Pievieno komentāru

Pāvilostas novadā