Nīcas vidusskolas ēdnīcā remonts izmaksās par gandrīz 30 tūkstošiem eiro vairāk 5

Nīcas vidusskolas ēdnīcas un virtuves telpās plānots veikt kosmētisko remontu. Pašvaldība kārto dokumentus aizņēmuma ņemšanai Valsts kasē uz 30 gadiem, skolai uzdots meklēt risinājumus, kā turpmākos četrus gadus ietaupīt nedaudz vairāk par septiņiem tūkstošiem eiro gadā, bet būvnieki nesola, ka izmaksas nesadārdzināsies vēl, šonedēļ raksta laikraksta "Kursas Laiks".

Iepirkumā uzvarēja uzņēmums “MK Būvniecība”. Sākotnēji piedāvātā cena – 305 743,91 eiro. "Kontroltāmi, iekļaujot tajā paredzētos būvdarbu aprakstus un apjomus, sagatavo, vadoties pēc tirgus cenām. Taču reālās summas redzamas, kad noritējis iepirkums," skaidro Nīcas novada domes izpilddirektors Andrejs Šakals.

"Nīcas vidusskolas virtuves un ēdnīcas gadījumā vēl darbi nenotiek, tas varētu notikt vēl pēc vairāk nekā mēneša. Ņemot vērā regulāros un stabilos cenu kāpumus un darbaspēka trūkumu, mums kā būvniekiem var gadīties, ka ar šo sadārdzinājumu var būt par īsu un mēs ciešam zaudējumus," komentē SIA "MK Būvniecība" valdes loceklisi Matīss Kisnics.

Plašākus komentārus, to, kā pusdienošanu skolēniem nodrošinās Nīcas vidusskola, un ko par gaidāmajām pārvērtībām domā skolas pavāres, lasiet šīsnedēļas laikrakstā "Kursas Laiks"!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Domnieki paši pļauj ko sējuši!

Nevajadzēja atlikt skolas remontu gadu no gada,tad arī nerastos šādas situācijas.Nīcā jau tomēr citas prioritātes kam naudu vajag,nevis pašu bērnu labad.

pirms 2 gadiem, 2018.06.02 07:03

Domnieki paši veicinājuśi birokrātiju

Daudz darbinieku domē kam algas lielas. Komunālie darbinieki kas sēž kabinetā, izpilddirektors nulle. Samazinot struktūru daudz ietaupītu.

pirms 2 gadiem, 2018.06.02 09:22

fhffhfh

300 štrukas par kosmētisko remontu??? Ko tad tur tādu remontēs ?

pirms 2 gadiem, 2018.06.05 07:42

Oho

Kosmētiskais 300000? Tiešām ņirgājas. Nopērk krāsas un paši skolēni izpindzelēs!!!

pirms 2 gadiem, 2018.06.05 11:07

Vietējās ziņas