Zanders: Nīcā runā, ka radinieki piesedz nekārtības 2

Komentētājs Māris Zanders apskata nedēļas aktuālo jautājumu par īpašumu celtniecību Nīcas novadā. TV3 Nekā personīgi sižetā minēto, kā Liepājas metalurga  līdzīpašnieks un viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, miljonārs Sergejs Zaharjins savā piejūras īpašumā Nīcas novadā sešu būvju vietā uzcēlis 13. Raidījuma rīcībā esošais nekustamā īpašuma inventarizācijas plāns liek secināt, ka sākotnējā apbūves platība pārsniegta gandrīz piecas reizes. Tas ir pretrunā ar Aizsargjoslu likumu, kas nosaka: rekonstruējot 300 metru piejūras joslā esošās ēkas, tās nedrīkst pārsniegt iepriekšējo būvapjomu.

Zanders uzklausa, ko runā ļaudis Nīcā, gan par atkritumu saimniecības pāreju citiem uzņēmējiem lietā, gan par to, kāpēc par aizdomīgiem darījumiem neinteresējās sabiedriskās organizācijas, kā piemēram Delna. Nīcā prāto, ka iespējams uzvārda radniecība Delnas priekšsēdētājam Kristapam Petermanim liedz skatīt objektīvi Nīcas novada domes priekšsēdētāja Agra Petermaņa darbus.

DIENA TV VIDEO

Māris Zanders, Guntis Lēmanis, Diena TV.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

petiņš

nu nē, Nīcā tak tā nevar būt... Rucavā, jā, to visi saprastu! :D Kā smejies, kad kādam ir gana nauda lai visiem muti aizbāztu-tad redz viss ir labi, Rucavā tikai dažiem var-tapēc arī šķiet, ka problēmu daudz vairāk-tikai viss ir pilnīgi otrādāk! :) Un Kristapiņam sen jau bija makšķerīte jāsāk tīt iekšā!

pirms 8 gadiem, 2012.03.29 11:03

jojoba

Kas tas par sviestu šausmīgāko, kas te sarakstīts?! Tak ne jau žurnālists kāds to būtu rakstījis! Ja tomēr ir, tad, nu, johaidī, ir nu gan līmenis... Un tad visādi žurkālisti vēl iztaisās par sabiedrības sargusuņiem

pirms 8 gadiem, 2012.03.29 10:27

Nīcas novadā