Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veic misijas darbu un atpūšas

Nīcā kopīgu nometni “Jaunatne un misija” rīko Latvijas un Anglijas baptistu jaunieši . No 26. līdz 31.jūlijam nīcenieki bez maksas var apmeklēt bībeles nodarbības, spēles un iesaistīties citās aktivitātēs.

“Pati drusku kautrējos runāt angliski, bet labi saprotu, ko saka angļu jaunieši. Vismaz volejbolu un basketbolu spēlējot, sapratāmies lieliski,” saka Līva Paulauska.

Liepājnieces Līga Anškēvica un Inga Dzērve Liepājas 1. ģimnāzijā svešvalodu apguvušas tik labi, ka var pildīt tulku pienākumus un apliecina, ka arī angļi jau iemācījušies sasveicināties un pateikt vienkāršākās frāzes latviski.

Rīta pusē nodarbības notiek nodarbības 6-12 gadus veciem klausītājiem, bet pēcpusdienā 13-18 gadīgiem jauniešiem.

Nometnes vadītāja no Latvijas puses – Modrīte Stūre – stāsta, ka pirms mēneša nodibināta bezpeļņas organizācija “Ugunskurs", kurā apvienojušies labas gribas cilvēki, lai palīdzētu vientuļiem un veciem cilvēkiem, kā arī maznodrošinātām ģimenēm. Nometnes dalībnieki viņus pēcpusdienās apmeklējot un izdalot pārtikas paciņas, kā arī kopīgi lūdzot Dievu.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā