Vecpilī deg labības rugāji un koku celmi 15 hektāru platībā

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 16. augusta pulksten 6.30 līdz 19.augusta pulkten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un deviņus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Piektdien pulksten 12.58 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Durbes novada Vecpils pagastu, kur dega labības rugāji un koku celmi 15 hektāru platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Durbes pašvaldības ugunsdzēsības formējums un pulksten 16.01 ugunsgrēks likvidēts, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Tajā pašā dienā pulksten 15.11 izsaukums saņemts uz Nīcas novada Nīcas pagastu, kur dega sausā zāle 200m2 platībā. Pulksten 15.53 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl pagājušās nedēļas nogalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Šķēdes ielā Liepājā, kur pazemes šahtā dega atkritumi 2m2 platībā, Oskara Kalpaka ielā Liepājā, kur dega sadzīves mantas 3m2 platībā, Spīdolas ielā Liepājā, kur vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 15m2 platībā, Grobiņas novada Medzes pagastā, kur dega atkritumi 5m2 platībā.

Vēl VUGD devās uz izsaukumu kādā peldvietā Liepājā, kur cilvēks bija sācis slīkt. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka cilvēks krastā ticis paša spēkiem un VUGD palīdzība nav nepieciešama.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 114 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, 45 uz glābšanas darbiem un 24 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā