Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsāks Nīcas centra stila dārza izveidi

Uzsākta projekta ''Lejaskurzemes dabas vērtības Latvijas simtgadei'' īstenošana sadarbībā ar Liepājas un Grobiņas novada pašvaldībām,ziņo Nīcas novada pašvaldība.

Nīcas novads šī projekta ietvaros izstrādās būvprojektu un uzsāks Nīcas centra stila dārza izveidi, izmantojot nīcenieces Lienes Ausējas diplomdarba ietvaros Latvijas Lauksaimniecības universitātē izstrādātos plānus.

Nīcas novada identitāte ir tās dabas vērtības, īpaši par tradīciju kļuvušie Nīcas skaistie dārzi, tādēļ projekta ietvaros paredzēts tos izcelt un iekopt, ar īpašu rūpību gatavojoties Latvijas simtgades svinībām.

Projekta īstenošana veltīta Latvijas valsts simtgades svinībām, kas notiks laikā no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir ''Es esmu Latvija'', akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā