Uzņēmums "Piejūra" mainījis nosaukumu pret "Zivju pārstrādes uzņēmumu serviss"

Zivju pārstrādes uzņēmums SIA "Piejūra" mainījis nosaukumu pret "Zivju pārstrādes uzņēmumu serviss", liecina informācija "Firmas.lv".
Izmaiņas Komercreģistrā reģistrētas šā gada 1.martā.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka šogad 7.februrārī kompānijai bija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētie nodokļu parādi 335 587 eiro apmērā.

Jau ziņots, ka uzņēmums "Sparebank 1 Factoring" pērn bija vērsies Kurzemes rajona tiesā ar maksātnespējas pieteikumu zivju pārstrādes uzņēmumam "Piejūra", taču tiesa nolēma izbeigt tiesvedību saistībā ar "Piejūra" maksātnespējas pieteikumu.

Tiesas priekšsēdētāja palīdze Velga Lūka aģentūrai LETA skaidroja, ka tiesvedība izbeigta, "Sparebank 1 Factoring" neuzturēja prasības pieteikumu par "Piejūras" maksātnespējas procesa pasludināšanu.

Tāpat vēstīts, ka "Piejūra" 2016.gadā strādāja ar 3,055 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,5% mazāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija guva 282 206 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš. Kompānijas 2017.gada un 2018.gada finanšu pārskati nav publiskoti.

"Piejūra" reģistrēta 1995.gadā. Tās pamatkapitāls ir 2,134 miljoni eiro, bet tās īpašnieki ir AS "Rising Hill" (75%), Aleksejs Karalkins (24%) un Mihails Kočņevs (1%).

Pievieno komentāru

Nīcā