Uzlabojumi Rudes pamatskolā

No 3. janvāra darbu Nīcas novada Rudes ciemā uzsāka pilna laika pirmsskolas bērnu apmācības grupa, kurā mācās un jauki pavada laiku 17 bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem, informē Rudes pamatskolas direktore Inguna Lībeka.

Kopā ar bērniem ir divas skolotājas un skolotājas palīdze. Par pašvaldības līdzekļiem grupas vajadzībām iegādāts aprīkojums: divstāvu gultas, galdi, krēsli, garderobes skapīši, mīkstais inventārs. Šobrīd grupā ir pietiek vietas 20 bērniem, bet vasarā plānots skaitu palielināt līdz 25.

Līdz šim Rudes pamatskolas sākumskolas korpusā līdz pusdienas laikam mācījās septiņi 5 un 6 gadus vecie bērni, taču tagad viņiem pievienojušies vēl desmit bērni, vecumā no 3 līdz 4 gadiem.

10. janvārī Rudes pamatskolā svinīgi atklāja tikko izremontēto 2. stāva koridoru. Izmantojot valsts mērķdotācijas līdzekļus – 5900 latus – nomainītas visu klašu durvis, atjaunotas sienas, piestiprināti iekarināmie griesti, uzlikts jauns linolejs.

Tagad koridors ir gaišs, saulains un mājīgs. Pārmaiņas šajā koridorā tika veiktas vairāku iemeslu dēļ: tas bija visbēdīgākajā stāvoklī, šeit ir vislielākā rosība un nākošajā mācību gadā uz mācībām vecā skolas korpusa 2. stāvā pārcelsies sākumskolēni, skaidro I. Lībeka.

Pievieno komentāru

Nīcā