Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzlabo Kalnišķu sabiedrisko centru

Projekta rezultātā Kalnišķu sabiedriskais centrs tagad atrodas rekonstruētās telpās 55,4 m2 platībā, t.sk. centrā tagad ir pieejama kvalitatīva ūdens ieguve un kanalizācija, izveidotas labierīcības. Mazā lauku ciemā tas ir būtisks jauninājums. Telpas ir pieejamas vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem, jo atrodas 1. stāvā (pirms tam sabiedriskais centrs atradās tās pašas ēkas 2. stāvā).

Pēc telpu rekonstrukcijas Kalnišķu sabiedriskais centrs plāno uzņemt plašāku apmeklētāju loku, organizēt dažādas apmācības un citas interesantas nodarbības centra apmeklētājiem.

Projekta kopējās izmaksas – 16 649,44 EUR, no tiem 7133,85 EUR ir Nīcas novada domes līdzfinansējums.

Projekta nosaukums “Kalnišķu sabiedriskā centra rekonstrukcija”
Projekta īstenotājs – Nīcas novada dome
Adrese: Kalnišķu Dimanti 9, Kalnišķi, Nīcas pagasts, Nīcas novads.

Projekta vadītāja: Laura Pakule-Krūče; e-pasts: projekti@nica.lv, tālr. +37126602519.

**********************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2006. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.
No 2009. gada Liepājas rajona partnerība īsteno vietējās attīstības stratēģiju, kuras ietvaros katru gadu sludina atklātus projektu konkursus. “Leader” programmas ietvaros īstenoti jau teju 200 projektu.
Projektu rezultātā ir izveidoti bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas un rotaļu laukumi, izveidoti un uzlaboti jauniešu centri, īstenoti projekti, kas saglabā dabas un kultūras mantojumu, izveidotas sociālo un sadzīves pakalpojumu vietas, biedrības iegādājušās pamatlīdzekļus savas darbības pilnveidošanai, kā arī izveidoti dažādi infrastruktūras objekti iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai. 

www.lrpartneriba.lv Apkopoja biedrības “Liepājas rajona partnerība” ELFLA administratīvā vadītāja Inita Ate

20150619-1347-logo-26-06.jpg


Pievieno komentāru

Nīcas novadā