Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētdien Bernātos sāksies starptautisks projekts par radošumu izglītībā ''Thinkertoys for Educators''

No šī gada 7. līdz 14. augustam ar ES programmas ''Jaunatne darbībā'' finansiālu atbalstu Nīcas novadā, viesu namā ''Chill Inn'', norisināsies starptautisks apmācību kurss  ''Thinkertoys for Educators''. Projektā satiksies 26 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Slovākijas, Portugāles, Turcijas, Kosovas, Serbijas, Maķedonijas, Horvātijas un Albānijas ar mērķi veicināt inovatīvas un radošākas pieejas jaunatnes darbā.

Sešu dienu apmācību kursa programma paredzēta jaunatnes darbiniekiem, neformālās izglītības aktivitāšu vadītājiem un arī skolotājiem. Tā dos iespēju izzināt vairāk par radošuma veicināšanu grupu un individuālajā darbā. Kursa dalībnieki apgūs dažādus radošās domāšanas, problēmu risināšanas, ideju ģenerēšanas un ideju izvērtēšanas paņēmienus un instrumentus, kā arī mācīsies izmantot radošās rakstīšanas uzdevumus izglītības procesā. Programma ietver simulācijas, grupu un individuālos uzdevumus, diskusijas, starpkultūru mācīšanās aktivitātes un teorētiskas prezentācijas par radošo domāšanu, neformālo izglītību un saiknēm starp radošumu, inovācijām, kultūru daudzveidību un ilgtspējīgu attīstību.
    
Aicinām mediju pārstāvjus izmantot iespēju satikt šī kursa dalībniekus un izzināt citu Eiropas valstu realitātes izglītības un jaunatnes darba jomā, kā arī viesu iespaidus par Latviju un Liepāju.
    
Projekta uzņēmējorganizācija ir biedrība ''Piepildīto sapņu istaba'', neliela nevalstiska organizācija, kas darbu sākusi 2009. gadā. Tās kodols ir bijušie Eiropas Brīvprātīgā Darba programmas dalībnieki, kas guvuši jaunatnes darba pieredzi, dzīvojot un strādājot ārpus Latvijas. Organizācijas dibinātāju iecere ir nodrošināt jauniešiem ar ierobežotu pieeju augstākās un profesionālās izglītības programmām un ilgtermiņā nenodarbinātiem jauniešiem iespēju iesaistīties neformālās izglītības programmās, sociālās, kultūras un mākslas aktivitātēs, apgūt jaunas zināšanas, attīstīt prasmes un talantus.

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā