Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šogad Svētdienaskolas bērni sportos un mācīsies Nīcā un Otaņķos

Ir atsākušās Svētdienskolas tikšanās Otaņķos un šogad- arī Nīcā. Otaņķos tikšanās notiks pirmdienās no pulksten 16 līdz 18 sporta zālē, kur darbosies sporta grupa Aivara Vadoņa un Didža Krūmiņa vadībā, bet no pulksten 17 līdz 18 otrajā stāvā notiks Bībeles nodarbība, ko vadīs Sandra Vadone, informē Nīcas novada pašvaldība.

Šogad ir sākusies sporta grupa arī Nīcā, kas notiek trešdienās no pulksten 17 līdz 18 Sporta hallē un to vada Didzis Krūmiņš. Uz Nīcas grupu dažas reizes mēnesī brauks arī Toms Bermaks.

Vecuma ierobežojumu šajās grupās nav, var nākt un piedalīties jebkurš, arī vecāki kopā ar bērniem. Jau pagājušajā gadā sporta grupas dalībnieki piedalījās Karostas Svētdienskolas organizētajos futbola turnīros, izcīnot godalgotas vietas. Arī šajā sezonā jau aizvadīts pirmais turnīrs un iegūta 2. vieta.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā