Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Nīcā spriedīs par koģenerācijas stacijas būvniecību

Šodien, 20. aprīlī, pulksten 17.30 Nīcas novada domes telpās uz diskusiju par koģenerācijas stacijas būvniecības ieceri īpašumā “Līvi” līdzās zivju pārstrādes uzņēmumam “Piejūra” aicina projekta attīstītāji SIA “Vegi eco”, informē projekta vadītājs Ģirts Folmanis.

Projekta sabiedriskās apspriešanas laikā jau reiz tika organizēta tikšanās ar interesentiem, uz kuru bija ieradušies aptuveni 30 cilvēku, stāsta Ģ. Folmanis. 15. aprīlī beidzās sabiedriskā apspriešana par koģenerācijas stacijas būvniecības plāniem, kuras rezultāti vēl tiek apkopoti.

Lai veicinātu dialogu ar sabiedrību, pilnīgāk uzklausītu visu ieinteresēto pušu viedokļus, uzņēmēji rīko atkārtotu tikšanos. “Gribētu, lai būtu maksimāli vairāk viedokļu. Esam par sadarbību!” uzsver Ģ. Folmanis. Uzņēmēji esot gatavi meklēt risinājumus un kompromisus gadījumos, kad saduras vairāku pušu intereses.

Turklāt otrdien, 26. aprīlī, Nīcas novada pašvaldība organizē braucienu uz līdzīgu ražotni Jelgavas novada Zaļenieku pagasta “Cīrulīšos”, vēstīts pašvaldības interneta mājaslapā. Izbraukšana paredzēta pulksten 9 no domes stāvlaukuma. Pieteikties var līdz 21. aprīlim pa tālruni 63489494 vai 26011455.

Arī SIA “Vegi eco” no savas puses varot piedāvāt braucienu uz līdzīgu objektu, lai pēc tam varētu veidot dialogu vēl konkrētāku un produktīvāku, apgalvo Ģ. Folmanis.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā